Pridėti į norų sąrašą

Tulipa ‘Purple Doll’, lelijažiedė ciklameno spalvos tulpė siaurais žiedlapiais, svogūninis augalas, svogūnas

0.90

Nurodyta 1 svogūno kaina. Pristatymas pradedamas nuo rugsėjo pabaigos.
 

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALTul97390 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Tulipa ‘Purple Doll’, lelijažiedė ciklameno spalvos tulpė siaurais žiedlapiais – ypatingas, puošnus svogūninis augalas svogūnas.  Tulpė ‘Purple Doll’ yra unikali tulpė, kuri puikiai plastiškai juda kartu su vėju ir ilgai žydi. Ji priklauso Viridiflora grupei, o tai reiškia, kad žiedas turi nuolatinius žalius dryžius. Atrodo natūralistiškai, tarsi laukinės botaninės tulpės.

‘Purple Doll’  – lengva, elegantiška ryški fuksijos spalvos lelijažiedė tulpė su plonais, žaismingais žiedlapiais. Ši neįprasta tulpė savo efektingais žiedais visada patraukia akį.

‘Purple Doll’ puikiai dera su bordine bijūnine tulpe ‘Nachtwacht’, įspūdingąja naujiena ‘Pistache’,  juodąja ‘Black Hero’ ar ‘Queen of Night’, rožine šerkšnota ‘Perth’ , ‘Gorilla’, violetine papūga ‘Blue Parrot’, bijūnine ‘Double Surprise’, ‘Pink Treasure’. Taip pat labai tinka sodinti vazonuose. Tai tuo pačiu metu ir puiki skinta gėlė, ilgai išsilaikanti vazoje.

Žydi balandžio – gegužės mėnesiais įspūdingais purpurinės spalvos elegantiškais žiedais. Stiprus ir atsparus augalas. Aukštis 40-50 cm. Tulpių svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų, t.y. maždaug 10 cm gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais.  Tulpes reikia sodinti rudenį, pageidautina spalio/lapkričio mėn., po pirmųjų šalnų, nes tai išnaikins visas virusines ir grybelines ligas, kurios gali būti dirvoje ir kurios gali užkrėsti svogūnėlius.

Tulpės geriausiai atrodo, kai yra auginamos purioje, pralaidžioje dirvoje, kurią lengva apdirbti ir labai gerai nusausinti. Gerai nusausinta ir drenuota dirva yra labai svarbu. Per drėgnoje dirvoje svogūnėliai gali pūti. Olandijoje tulpės auginamos smėlyje, o tai garantuoja, kad jos niekada nebus permirkusios.

Tulpės – nuostabios pavasarinės gėlės, savo romantišku grožiu pavergiančios kiekvieną. Daugiau apie pavasarį žydinčių svogūninių augalų sodinimą paskaitykite mūsų tinklaraštyje:  https://gelesmanufaktura.lt/37326-2/

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…