Pridėti į norų sąrašą

Hebė (Hebe x andersonii) retas ir labai puošnus žydintis terasų vazoninis augalas

16.00

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALHeb010017 Kategorijos: , , , Žymos: ,

Aprašymas

Hebė (Hebe x andersonii) retas ir labai puošnus žydintis terasų vazoninis augalas.

Nuostabus neįprastas augalas, visžalis krūmokšnis, pasipuošiantis įspūdingais šepetėlio formos žiedais.

Lapai būna margi (‘Tricolor’) arba sodriai žali vienspalviai. Odiški, labai gražūs. Hebė labai dera su visais vasarą ir rudenį žydinčiais lauko augalais (bruknuolėmis, hortenzijomis, skimmia, viržiais, calocephalus, brassica…)  ir be abejo iki pat šalčių puoštų jūsų balkoną ar terasą….

Vazonėlio skersmuo 12-15 cm, augalo aukštis 30-40 cm.

Lauke mūsų sąlygomis Hebė lauke nežiemoja, esant minusinei temperatūrai reikia įnešti į vidų. Žiemą augalą  laikykite vėsiau ir šviesioje vietoje. Augalą auginkite derlingoje, kompostinėje, drėgnoje žemėje.

Hebė – bervidinių  (Scrophulariaceae) šeimos augalų gentis. Natūraliai auga Naujojoje Zelandijoje, Naujojoje Kaledonijoje, Prancūzų Polinezijoje, Pietų Amerikoje. Hebė pavadinta graikų jaunystės deivės vardu.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…