Pridėti į norų sąrašą

Žydrė (Muscari armeniacum, Grape Hyacinth), svogūninis augalas baltais žiedeliais, vazonėlyje

5.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Dekoratyviniai vazonėliai ir aksesuarai parduodami atskirai.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKMus01005 Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Žydrė (Muscari armeniacum, Grape Hyacinth), baltais žiedeliais.  Miniatiūrinis svogūninis augalas, žydintis anksti pavasarį. Žiedeliai – burbuliukai, „karoliukai“ sutelkti mažose burbuolėse.

Pasodintas vazonėlyje. Vazonėlio skersmuo 9 cm, augalo aukštis kartu su vazonėliu 15-20 cm.

Vazonėlyje paprastai būna pasodinta keletas svogūnėlių, apie 5-7 vnt. Žiedeliai įvairaus išsiskleidimo – nuo pumpurų iki pilnai išsiskleidusių varpelių. Spalva balta.

Nuotraukos Floradania.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…