Pridėti į norų sąrašą

Tulipa ‘Blue Parrot’, „mėlynos“ violetinės papūginės tulpės, svogūninis augalas, svogūnas

1.45

Nurodyta 1 svogūno kaina. Pristatymas pradedamas nuo rugsėjo pabaigos.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALParr1217 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Tulipa ‘Blue Parrot’, „mėlynos“ violetinės papūginės tulpės (Mėlyna papūga), svogūninis augalas, svogūnas. Istorinės, mėgstamos ir geidžiamos jau daug metų, ypač ilgai žydinčios tulpės nuo 1927 m.! Grakščiai dantyti ir įpjauti violetinės spalvos žiedai su baltos ir plieno mėlynos spalvos širdele. Įdomios formos tulpės iš papūginių tulpių Parrot grupės suteikia jūsų sodui išskirtinę ir žaismingą išvaizdą. Puošnus ir efektingas svogūninis augalas. Labai papuošia gėlyną ir suteikia jam žaismingumo, išskirtinumo.  Ši keistai, neįprastai atrodanti tulpė prikausto žvilgsnį ir priverčia stebėtis neįprasta spalva ir kiekvieno žiedo unikalumu. Tulpė ‘Blue Parrot’ – tai taip pat išskirtinė skinta gėlė, ilgai išsilaikanti vazoje. Dėl unikalios žiedų spalvos  ši „brangenybė“ būtinai turi būti auginama – ji puikiai tinka dramatiškoms aranžuotėms ir renginių dekoravimui. Puikiai dera su kitomis papūginėmis gražuolėmis: ‘Black Parrot’ ir ‘Green Wave“ bei su naująja ekskliuzyvine ‘Pistache’. Sodinant kartu su dekoratyviniais česnakais (Allium), gaunasi ypač pritrenkiantis reginys.

Vėlyvos tulpės, žydi gegužės mėnesį. Specialios selekcijos, 100% žydėjimo garantija. Didžiausio dydžio 12/+ aukščiausios kokybės tulpių svogūnėliai. Stiprus ir atsparus augalas. Aukštis 40-60 cm. Tulpių svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais.

‘Tulipa ‘Blue Parrot’ įspūdingi žiedai – nepakartojamo grožio, kiekvienas vis kitoks… Kartą pamatę, nepamiršite šių gražuolių, jų išraiškingų, skulptūriškai įmantrių žiedų…🌷🌷🌷.

Nuotraukos augintojų

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…