Pridėti į norų sąrašą

Dekoratyvinis česnakas Allium ‘Firmament’ – ypatingai gražus svogūninis augalas išskirtiniais ryškiai purpuriniais žiedynais- burbulais, svogūnas

3.95

Nurodyta 1 svogūno kaina

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALAll1210 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Dekoratyvinis česnakas Allium ‘Firmament’ – ypatingai gražus svogūninis augalas išskirtiniais ryškiai purpuriniais žiedynais – burbulais.  Labai sodrios tamsiai voletinės spalvos. Ši veislė buvo išvesta, sukryžminus Allium christophii ir Allium atropurpureum. ‘Firmament’ buvo suteiktos geriausios abiejų veislių savybės: tamsi ryški Allium atropurpureum spalva ir didelis Allium christophii žvaigždelių žiedynas – burbulas. Allium ‘Firmament’ užauga iki vidutinio aukščio, iki 70-80 cm,  ir tvirtai stovi ant stiebo. Idealiai tinka naudoti pasienyje, kompozicijos vir6utiniame aukšte. Rekomenduojame! Pakanka vos kelių tokių „burbulų“, kad kompozicija „sužydėtų“ efektingomis spalvomis ir formomis.

Žydi vasaros pradžioje dideliais gausiažiedžiais burbulais. Dievinamas bičių ir landšafto dizainerių.  Atsparus ligoms, kenkėjams ir stirnoms ( ir kas gi norės graužti česnaką…).  Labai tinka mišriems natūralistiniams gėlynams – puikus įspūdingas gėlynų akcentas, lengvai natūralizuojasi ir be rūpesčių kasmet pražysta. Labai gražiai dera su vėlyvosiomis tulpėmis ir kamasija, taip pat ypač efektingai atrodo šalia pentinių (Delphinium), bijūnų (Paeonia) ir vilkdalgių (Iris).

Aukštis 70-80 cm. Žydėjimo laikas: pavasario pabaigoje-vasaros pradžioje. Žydi ilgai, žiedai skleidžiasi palaipsniui. Kaip magnetas vilioja bites ir kamanes, nes žiedai gausūs nektaro. Įspūdingi žiedynai – skėčiai išauga į tankų gausiažiedį burbulą, susideda iš šimtų smulkių žiedelių.

Labai išraiškinga, efektingai atrodanti sodo gėlė.  Tai tuo pačiu metu ir puiki skinta gėlė, ilgai išsilaikanti vazoje. Tinka džiovinimui ir naudojimui sausose puokštėse.

Šie česnakai žydi gegužės-birželio mėnesiais. Stiprus ir atsparus augalas. Česnakų svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinkite rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais. Česnakus geriausia sodinti ne pačiame priekyje, o toliau, antrame plane, nes norėsis jų įspūdingus žiedynus palikti gėlyne ilgiau nenukirptus, o gelstantys lapai gadins vaizdą. Todėl būtų gerai, kad priekyje augantys žemesni augalai (pavyzdžiui melsvės) gelstančius lapus paslėptų. Česnakai – nuostabios sodo gėlės, savo išskirtiniu grožiu pavergiančios kiekvieną, net nesitiki, kad jos realios, o ne plastikinės.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…