Pridėti į norų sąrašą

Katilėlis uolinis ar karpatinis (Campanula), įvairių atspalvių mėlynas žydintis daugiametis augalas vazone

10.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Papildomi dekoro elementai ar dekoratyvinis vazonėlis parduodami atskirai.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKKat0110 Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Katilėlis žemaūgis, uolinis (Campanula portenschlagiana arba C. carpatica) vazone. Įvairių atspalvių mėlynas žydintis daugiametis augalas vazone.

Auga kupsteliais, kartais būna šliaužiančių rūšių. Nereikalauja kažkokios ypatingos priežiūros, paprasta auginti. Tinka auginti ir namuose, ir lauke.

Žiedai – įvairių atspalvių mėlyni, violetiniai, varpelio formos, smulkesni ar didesni.

Kartais žiedai  būna pilnaviduriai. Žydi keletą mėnesių. Žydėjimą prailginsite nepamiršdami laiku patręšti ir karpydami nužydėjusius žiedelius.

10-11 cm vazonėlio skersmuo, augalo aukštis su vazonėliu 20-25 cm.

Vasarą katilėliai puikiai jaučiasi ant šviesios palangės kambaryje, balkone, terasoje ar pasodintas gėlyne. Reikėtų vengti kaitrių tiesioginės saulės spindulių. Gali augti ir daliniame pavėsyje.

Mūsų sąlygomis šis daugiametis augalas puikiai žiemoja ir ne vienerius metus jus džiugins.

Nuotraukos: Floradania, Gėlės ir manufaktūra.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…