Pridėti į norų sąrašą

Dekoratyvinis česnakas Allium Schubertii – pritrenkiantis svogūninis sodo augalas, žiedas net 30cm. Svogūnas

4.90

Išankstinis užsakymas, pristatymas nuo rugsėjo pabaigos. Nurodyta 1 svogūno kaina

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALAll1255 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Allium Schubertii svogūnai! Dekoratyvinis česnakas Allium Schubertii – pritrenkiantis svogūninis sodo augalas, pats įspūdingiausias iš visų česnakų. Ypatingai gražus ir išskirtinis, lengvai atpažįstamas dekoratyvinis česnakas, vis nepaliaujantis stebinti ir žavėti.

Vienas išskirtiniausių ir akį traukiančių dekoratyvinių svogūninių augalų! Allium schubertii atrodo labai įmantriai: piestelės yra apie 5 cm ilgio, o koteliai išsikiša iki maždaug 20 cm. Dėl to visas žiedynas atrodo tarsi fejerverkas. Todėl šį svogūną įtraukėme į savo katalogą. Allium schubertii skiriasi nuo visų kitų dekoratyvinių česnakų, jis atrodo tiesiog neįtikėtinai fantastiškai !

 Nuostabiai dera natūralistiniuose gėlynuose ar miksborderiuose tarp daugiamečių augalų. Nepakeičiamas dėl savo išskirtinių, lengvų, perregimų ažūrinių žiedynų – burbulų. Burbulai ypatingai dideli, patys  didžiausi iš visų svogūninių augalų, net iki 30 cm skersmens!  Apdovanotas prestižiniu Karališkosios sodininkystės draugijos apdovanojimu Award of Garden Merit (AGM). Šios rūšies česnakai yra kilę iš regiono tarp Pietų Turkijos iki Izraelio.

 Šios Allium veislės išvaizda yra pritrenkianti! Ilgi, vamzdiški, skirtingo ilgio žiedai susijungia į neįtikėtiną žiedų rutulį. Sukurkite savo sodo pagrindinį akcentą, kuris privers žmones sustoti ir spoksoti! 

Žydi vasaros pradžioje. Įspūdingi rutuliški žiedynai – skėčiai susideda iš gausybės žvaigždės formos violetinių žiedelių. Puikiai tinka kaip skinta gėlė tiek šviežioms, tiek džiovintoms kompozicijoms. Dievinamas drugelių ir landšafto dizainerių. Atsparus ligoms, kenkėjams, graužikams ir stirnoms ( ir kas gi norės graužti česnaką…).  Labai tinka mišriems natūralistiniams gėlynams – puikus įspūdingas, tuo pačiu subtilus ir elegantiškas akcentas ten, kur netinka kiti per daug stambūs ir ryškūs didieji  dekoratyviniai česnakai.

Aukštis 40-60 cm, priklausomai nuo dirvožemio rūšies ir drėgmės. Mėgsta saulėtą vietą (saulėje žiedynai užauga didesni ir ryškesni). Žydėjimo laikas: pavasario pabaigoje-vasaros pradžioje. Žydi labai  ilgai, žiedai skleidžiasi palaipsniui. Kaip magnetas vilioja bites, drugelius ir kamanes, nes žiedai gausūs nektaro. 

Stulbinančio stoto, labai išraiškinga, efektingai atrodanti sodo gėlė.  Tai tuo pačiu metu ir puiki skinta gėlė, ilgai išsilaikanti vazoje. Idealiai tinka džiovinimui ir naudojimui sausose puokštėse.

Šie česnakai žydi gegužės-birželio mėnesiais. Stiprus ir atsparus augalas. Česnakų svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinkite rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais. Česnakus geriausia sodinti ne pačiame priekyje, o toliau, antrame plane, nes norėsis jų įspūdingus žiedynus palikti gėlyne  kuo ilgiau nenukirptus, o gelstantys lapai gadins vaizdą. Todėl būtų gerai, kad priekyje augantys žemesni augalai (pavyzdžiui melsvės) gelstančius lapus paslėptų. A. Schubertii idealiai tinka tarp žemų daugiamečių augalų. Česnakai – nuostabios sodo gėlės, savo išskirtiniu grožiu pavergiančios kiekvieną.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…