Pridėti į norų sąrašą

Tulipa ‘White Triumphator’. Balta lelijažiedė tulpė elegantiškais dideliais žiedais- svogūninis sodo augalas, svogūnas

1.35

Išankstinis užsakymas, pristatymas nuo rugsėjo pabaigos. Nurodyta 1 svogūno kaina

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALTul1222 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Tulipa ‘White Triumphator’. Balta lelijažiedė tulpė elegantiškais dideliais žiedais – svogūninis sodo augalas, svogūnas. Stulbinančio stoto, labai išraiškinga, efektingai atrodanti tulpė – visiškai verta visų tų apdovanojimų, kurie jai skirti. Žiedai sniego baltumo, tvirti, aukšti.  ‘White Triumphator’ taip pat labai tinka sodinti vazonuose. Puikiai dera su bordinėmis bijūninėmis tulpėmis ‘Nachtwacht’, ‘Gorilla’, juodomis ‘Queen of Night“, ‘Black Parrot’, oranžine ‘Sensual Touch’, žalia ‘Green Wave’ ir  rožinėmis ‘Angelique’, ‘Perth’, ‘Mariage’… Tai tuo pačiu metu ir puiki skinta gėlė, ilgai išsilaikanti vazoje.

Šios tulpės žydi gegužės-birželio mėnesiais. Stiprus ir atsparus augalas. Aukštis 50-70 cm. Tulpių svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinkite rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais. Tulpės – nuostabios pavasarinės gėlės, savo romantišku grožiu pavergiančios kiekvieną.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…