Pridėti į norų sąrašą

Mėlynoji grakščioji Kamasija (Camassia caerulea Leitchlinii) svogūninė gėlė mėlynais žiedais, retas augalas

3.00

1 svogūnas

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCms1203 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Mėlynoji grakščioji kamasija (Camassia caerulea Leitchlinii) – svogūninė gėlė mėlynais žiedais, retas svogūninis augalas. 1 vnt. (svogūnas) pakuotėje. Specialios selekcijos, 100% žydėjimo garantija.

Žiedų spalva violetiniai- šviesiai mėlyna. Augalo aukštis 60-85 cm.

Camassia caerulea Leitchlinii kilusi iš Šiaurės Amerikos. Nuostabaus grožio Smidrinių šeimos (Asparagaceae) svogūninis augalas, ypač įspūdingai atrodantis savo natūraliose augimvietėse. Tačiau puikiai auga ir mūsų sąlygomis, visai lengvai natūralizuojasi. Sodinkite kamasiją natūralistiniuose gėlynuose kartu su smilgomis, viksvomis ir daugiamečiais augalais. Savo ilgu žydėjimu ir lengvais aukštais plastiškais žiedynais suteikia išskirtinio puošnumo. Nepaprastai gražiai atrodo kai pražysta visi žiedai, ir kai augalas auga ne vienas, o visas guotas. Kamasijos žiedynas aukštas, varpos pavidalo – ant stipraus 60cm aukščio žiedynkočio išsidėstę žvaigždelės pavidalo žiedai.

Kamasijos svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais. Žemė puri, derlinga, pamaišyta su kompostu, pelenais, nesunki, neužmirkusi. Kamasijai reikalingas geras dirvos drenažas, pralaidumas. Šiai gėlei parinkite pačią šilčiausią saulėtą vietą.  Camassia žydi nuo balandžio iki birželio mėn. Gražiausiai atsiskleidžia atvirose vietose, kai užtenka drėgmės ir saulės.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…