Pridėti į norų sąrašą

Narcizai (Narcissus) vazone, svogūniniai augalai, įvairių spalvų- kvapnūs, gaivūs. Vazoninis augalas

Nuo: 5.00

Dekoratyvinis vazonėlis parduodamas atskirai. Žiedeliai įvairaus išsiskleidimo – nuo pumpurų iki pilnai išsiskleidusių.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKNar01004 Kategorijos: , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Narcizai (Narcissus)  – įvairių spalvų ir veislių pavasariniai svogūniniai augalai, pasodinti 9-12 cm vazonėlyje. Puošnus dekoratyvinis augalas, žydintis pavasarį. Tai visų mėgstama, labai paplitusi svogūninė  gėlė. Ant vieno stiebelio būna po kelis žiedelius. Vienas svogūnas išaugina 1-3 stiebelius su žiedais. Žiedeliai įvairaus išsiskleidimo – nuo pumpurų iki pilnai išsiskleidusių. Žiedų spalva – nuo baltos iki geltonos. Būna ir dvispalviai, geltoni ar balti su oranžiniu viduriuku, pilnaviduriai.

Narcizas visų mėgstamas dėl grožio ir išskirtinio malonaus žiedų kvapo. Parsineškite pavasarį į savo namus. Narcizai nebijo nedidelio šalčio ir šalnų. Narcizai nuostabiai dera visose pavasarinėse kompozicijose kartu kitais sodo svogūniniais augalais – žydrėmis (Muscari), vilkdalgiais  (Iris reticulata), jacintais (Hyacinthus), krokais (Crocus), tulpėmis (Tulipa), taip pat našlaitėmis (Viola) ir vėdrynais (Ranunculus).

Narcizų galima įsigyti dviejų dydžių vazonėliuose:

  • 9 cm, vazonėlyje auga 2-4 svogūnai, priklausomai nuo svogūnų dydžio;
  • 12 cm, vazonėlyje auga 4-7 svogūnai, priklausomai nuo svogūnų dydžio.

Pavasarį narcizus išneškite į sodą, į lauką, į balkoną ar terasą. Tuomet narcizai augs kompaktiški, stiprūs, ilgiau žydės. Po žydėjimo narcizus būtinai iškart pasodinkite į didesnį vazoną arba į žemę sode, auginkite šiltoje šviesioje vietoje. Svogūnėliai turi sutvirtėti, gauti maistinių medžiagų, kitaip kitais metais nežydės. Žemė – kompostinė, derlinga, gerai drenuota.

Nuotraukos Floradania.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…