Pridėti į norų sąrašą

Narcizai (Narcissus) vazone, svogūniniai augalai, įvairių spalvų- kvapnūs, gaivūs. Vazoninis augalas

Nuo: 4.00

Dekoratyvinis vazonėlis parduodamas atskirai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKNar01004 Kategorijos: , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Narcizai (Narcissus)  – įvairių spalvų ir veislių pavasariniai svogūniniai augalai, pasodinti 9-12 cm vazonėlyje. Puošnus dekoratyvinis augalas, žydintis pavasarį. Tai visų mėgstama, labai paplitusi svogūninė  gėlė. Ant vieno stiebelio būna po kelis žiedelius. Vienas svogūnas išaugina 1-3 stiebelius su žiedais. Žiedeliai įvairaus išsiskleidimo – nuo pumpurų iki pilnai išsiskleidusių. Žiedų spalva – nuo baltos iki geltonos. Būna ir dvispalviai, geltoni ar balti su oranžiniu viduriuku, pilnaviduriai.

Narcizas visų mėgstamas dėl grožio ir išskirtinio malonaus žiedų kvapo. Parsineškite pavasarį į savo namus. Narcizai nebijo nedidelio šalčio ir šalnų. Narcizai nuostabiai dera visose pavasarinėse kompozicijose kartu kitais sodo svogūniniais augalais – žydrėmis (Muscari), vilkdalgiais  (Iris reticulata), jacintais (Hyacinthus), krokais (Crocus), tulpėmis (Tulipa), taip pat našlaitėmis (Viola) ir vėdrynais (Ranunculus).

Narcizų galima įsigyti dviejų dydžių vazonėliuose:

  • 9 cm, vazonėlyje auga 2-4 svogūnai, priklausomai nuo svogūnų dydžio;
  • 12 cm, vazonėlyje auga 4-7 svogūnai, priklausomai nuo svogūnų dydžio.

Pavasarį narcizus išneškite į sodą, į lauką, į balkoną ar terasą. Tuomet narcizai augs kompaktiški, stiprūs, ilgiau žydės. Po žydėjimo narcizus būtinai iškart pasodinkite į didesnį vazoną arba į žemę sode, auginkite šiltoje šviesioje vietoje. Svogūnėliai turi sutvirtėti, gauti maistinių medžiagų, kitaip kitais metais nežydės. Žemė – kompostinė, derlinga, gerai drenuota.

Nuotraukos Floradania.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…