Pridėti į norų sąrašą

Tulipa ‘Green Wave’ (Parrot tulip), papūginės tulpės, žaliai rožinės, margos, svogūninis augalas, svogūnas

1.75

Nurodyta 1 svogūno kaina

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALParr1214 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Tulipa ‘Green Wave’ (Parrot tulips) papūginės tulpės, žaliai rožinės, margos, svogūninis augalas, svogūnas.  Puošnus ir žaismingas svogūninis augalas. Šių tulpių žiedai rožiniai su žaliomis išilginėmis juostomis. Labai papuošia gėlyną ir suteikia jam žaismingumo, išskirtinumo.  Ši keistai, neįprastai atrodanti tulpė prikausto žvilgsnį ir priverčia stebėtis spalvų deriniais ir kiekvieno žiedo unikalumu. Tai taip pat išskirtinė skinta gėlė, ilgai išsilaikanti vazoje. Itin raižyti šių tulpių žiedlapių galiukai yra švelniai rožinės spalvos su obuolių žalumo gyslelėmis ir dramblio kaulo akcentais. Dėl tokios universalios obels žiedų spalvos  ši „brangenybė“ būtinai turi būti auginama – ji puikiai tinka dramatiškoms aranžuotėms ir renginių dekoravimui.

Vėlyvos tulpės, žydi gegužės-birželio mėnesiais. Specialios selekcijos, 100% žydėjimo garantija. Didžiausio dydžio 12/+ aukščiausios kokybės tulpių svogūnėliai. Stiprus ir atsparus augalas. Aukštis 40-60 cm. Tulpių svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais.

‘Tulipa ‘Green Wave’ įspūdingi žiedai – nepakartojamo grožio, kiekvienas vis kitoks… Kartą pamatę, nepamiršite šių gražuolių, jų išraiškingų, skulptūriškai įmantrių žiedų…🌷🌷🌷.

Nuotraukos augintojų

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…