Pridėti į norų sąrašą

Papūginės tulpės, žaliai rožinės, margos (Tulipa ‘Green Wave’), svogūnėliai, svogūninis augalas

1.90

Nurodyta 1 svogūno kaina. Išankstinis užsakymas, pristatymas rugsėjo mėnesį

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALParr1214 Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

Papūginės tulpės, žaliai rožinės, margos (Tulipa ‘Green Wave’), svogūnėliai.  Puošnus ir žaismingas svogūninis augalas. Šių tulpių žiedai rožiniai su žaliomis išilginėmis juostomis. Labai papuošia gėlyną ir suteikia jam žaismingumo, išskirtinumo.  Ši keistai, neįprastai atrodanti tulpė prikausto žvilgsnį ir priverčia stebėtis spalvų deriniais ir kiekvieno žiedo unikalumu. Tai taip pat išskirtinė skinta gėlė, ilgai išsilaikanti vazoje.

Vėlyvos tulpės, žydi gegužės-birželio mėnesiais. Specialios selekcijos, 100% žydėjimo garantija. Stiprus ir atsparus augalas. Aukštis 40-60 cm. Tulpių svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais.

‘Tulipa ‘Green Wave’ įspūdingi žiedai – nepakartojamo grožio, kiekvienas vis kitoks… Kartą pamatę, nepamiršite šių gražuolių, jų išraiškingų, skulptūriškai įmantrių žiedų…🌷🌷🌷.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…