Pridėti į norų sąrašą

Fritillaria persica, juoda Persinė margutė – karališka svogūninė gėlė, svogūninis augalas, svogūnas

10.00

Išankstinis užsakymas, pristatymas nuo rugsėjo pabaigos. Nurodyta 1 svogūno kaina

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKPers01010 Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Juoda Persinė margutė (Fritillaria persica ‘Adiyaman’, Persian lily) „karališka“ svogūninė gėlė, Persinė lelija, retas ir įstabus svogūninis augalas, svogūnas. Specialios selekcijos, 100% žydėjimo garantija. Varpelių spalva tamsiai ruda-juoda, šokoladinė. Aukštis 80-100 cm.

Persinė margutė kilusi iš Vakarų Azijos, Artimųjų Rytų. Stulbinančio grožio lelijinių šeimos (Liliaceae) augalas, ypač įspūdingai atrodantis savo natūraliose augimvietėse Irane, Turkijoje. Nepaprastai gražiai atrodo kai pražysta visi žiedai, ir kai augalas auga ne vienas, o visas guotas. Juodosios Persinės margutės žiedynas yra varpos pavidalo – ant stipraus  1 m aukščio žiedynkočio išsidėstę nusvirę žiedai – varpeliai. Žiedai tamsūs, beveik juodi, matiniai, purpuriniai. Žiedų būna iki 30 vnt. Lapai spindintys, stambūs, sidabriškai žali.

Margutės svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo iki gruodžio (IX-XII) mėnesiais. Žemė puri, derlinga, pamaišyta su kompostu, pelenais, nesunki, neužmirkusi. Reikalingas geras dirvos drenažas, pralaidumas. Šiai margutei parinkite pačią šilčiausią saulėtą vietą.  Žydi nuo balandžio iki birželio mėn.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…