Pridėti į norų sąrašą

Žydrė (Muscari armeniacum, Grape Hyacinth), svogūninis augalas mėlynais žiedeliais

Nuo: 4.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukoje matomi dekoratyviniai vazonėliai ir aksesuarai parduodami atskirai.  Žr. Vazonai augalams.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKMus02004 Kategorijos: , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Žydrė (Muscari armeniacum, Grape Hyacinth), mėlynais žiedeliais.  Miniatiūrinis svogūninis augalas, žydintis anksti pavasarį. Žiedeliai – burbuliukai, „karoliukai“ sutelkti mažose burbuolėse.

Vazonėlio skersmuo 9-12 cm, augalo aukštis kartu su vazonėliu 15-20 cm.

Dviejų dydžių vazonėlyje:

  • 9 cm, 5-6 svogūnėliai;
  • 12 cm, 7-11 svogūnėlių.

Vazonėlyje paprastai būna pasodinta keletas svogūnėlių, apie 5-11 vnt. Žiedeliai įvairaus išsiskleidimo – nuo pumpurų iki pilnai išsiskleidusių varpelių. Spalva – nuo žydros iki sodriai mėlynos. Žydrės auginamos pačioje šviesiausioje vietoje. Pavasarį muscari išneškite į sodą, į lauką, į balkoną ar terasą. Tuomet jos augs kompaktiškos, stiprios, ilgiau žydės.

Žydrės nuostabiai dera visose pavasarinėse kompozicijose kartu su kitais sodo svogūniniais augalais – tulpėmis (Tulipa), vilkdalgiais  (Iris reticulata), jacintais (Hyacinthus), krokais (Crocus), narcizais (Narcissus), taip pat su vėdrynais (Ranunculus) ir našlaitėmis (Viola).

Po žydėjimo žydres būtinai iškart pasodinkite į didesnį vazoną arba į žemę sode, auginkite šiltoje šviesioje vietoje. Svogūnėliai turi sutvirtėti, gauti maistinių medžiagų, kitaip kitais metais nežydės. Žemė – kompostinė, derlinga, gerai drenuota.

Nuotraukos Floradania

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…