Pridėti į norų sąrašą

Narcizai balti daugiažiedžiai (Narcissus tazetta, Daffodil) ‘Geranium’, ypatingai kvapnus svogūninis augalas, svogūnas

1.80

Nurodyta 1 svogūno kaina. Pristatymas pradedamas nuo rugsėjo pabaigos.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALNar1215 Kategorijos: , , , , Žyma:

Aprašymas

Narcizai balti daugiažiedžiai (Narcissus tazetta, Daffodil) ‘Geranium’, kvapnus svogūninis augalas, svogūnas. „Senoviniai“  ypatingai kvapnūs žiedai. Nostalgiško grožio ir kvapo, primenantys vaikystę. Gausiažiedžiai. Ant stiebelio prasiskleidžia apie 4-6 žiedelius. Iš vieno svogūno užauga keli žiedkočiai.

Žiedeliai balti, smulkūs, su ryškiai oranžiniu viduriuku. Žydi pavasarį balandžio-gegužės mėnesiais. Stiprus ir atsparus augalas. Gerai atželia pavasarį ir gausiai žydi.

Narcizo svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais. Galima naudoti ankstyvam pražydinimui, pasodinus į vazonėlius. Sodinant į vazonėlį, svogūną įterpti sekliai, pačiam paviršiuje.

Narcizai – nuostabios pavasarinės gėlės, savo romantišku grožiu ir saldžiu aromatu atgaivinančios visus namus… 🙂

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…