Pridėti į norų sąrašą

Dekoratyvinis česnakas Allium ‘Ostara’ – ypatingai gražus svogūninis augalas išskirtiniais ryškiai raudonais purpuriniais žiedynais – burbulais, svogūnas

2.65

Nurodyta 1 svogūno kaina

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALAll1225 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Dekoratyvinis česnakas Allium ‘Ostara’ – ypatingai gražus ir įspūdingas sodo svogūninis augalas, pasižymintis kompaktišku ūgiu, gražiais stambiais lapais ir, svarbiausia, išskirtinės ryškiai  raudonai purpurinės burokėlių spalvos žiedynais – burbulais.  Šis česnakas gautas sukryžminus Allium karataviense ir Allium atropurpureum. Veislė pasiekia 40 cm A.karataviense aukštį ir pasižymi A.atropurpureum ryškios burokėlių spalvos žiedais. Nors ir kompaktiškas, ne toks aukštas kaip kiti dekoratyviniai česnakai, tačiau yra labai svarbus kompozicijos akcentas. Pakanka vos kelių tokių „burbulų“, kad kompozicija „sužydėtų“ efektingomis spalvomis ir formomis.

Žydi vasaros pradžioje dideliais gausiažiedžiais burbulais. Dievinamas bičių ir landšafto dizainerių.  Atsparus ligoms, kenkėjams ir stirnoms ( ir kas gi norės graužti česnaką…).  Labai tinka mišriems natūralistiniams gėlynams – puikus įspūdingas gėlynų akcentas, lengvai natūralizuojasi ir be rūpesčių kasmet pražysta.

Aukštis 40 cm. Žydėjimo laikas: pavasario pabaigoje-vasaros pradžioje. Žydi ilgai, žiedai skleidžiasi palaipsniui. Kaip magnetas vilioja bites ir kamanes, nes žiedai gausūs nektaro. Įspūdingi žiedynai – skėčiai išauga į tankų gausiažiedį burbulą, susideda iš šimtų smulkių žiedelių.

Labai išraiškinga, efektingai atrodanti sodo gėlė.  Tai tuo pačiu metu ir puiki skinta gėlė, ilgai išsilaikanti vazoje. Tinka džiovinimui ir naudojimui sausose puokštėse.

Šie česnakai žydi gegužės-birželio mėnesiais. Stiprus ir atsparus augalas. Česnakų svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinkite rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais. Česnakai – nuostabios sodo gėlės, savo išskirtiniu grožiu pavergiančios kiekvieną, net nesitiki, kad jos realios, o ne plastikinės.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…