Pridėti į norų sąrašą

Narcizai poetiniai, „senoviniai“ balti (Narcissus poeticus var. recurvus, Daffodil)- nostalgiškas kvapnus svogūninis augalas, svogūnas

1.35

Išankstinis užsakymas, pristatymas nuo rugsėjo pabaigos. Nurodyta 1 svogūno kaina. 

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALNar55215 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Narcizai poetiniai, „senoviniai“,  balti (Narcissus poeticus var. recurvus, Daffodil, Pheasant’s Eye)  – nostalgiškas kvapnus svogūninis augalas, svogūnas. Fazano akis. „Senoviniai“  ypatingai kvapnūs žiedai. Nostalgiško grožio ir kvapo, primenantys vaikystę. Per pastarąjį šimtmetį selekcininkai padarė daug nuostabių dalykų su narcizais, tačiau būtų sunku pagerinti šią lauko gėlę. Grakštūs, spindintys balti žiedlapiai. Geltona taurelė su raudonu apvadu. Aštrus malonus kvapas. Nepaprastai miela pavasarinė gėlė.

Poetinio narcizo žiedeliai balti, smulkūs, nepilnaviduriai. Žydi pavasarį balandžio – gegužės mėnesiais. Stiprus ir atsparus augalas. Gerai atželia pavasarį ir gausiai žydi, ypač gerai natūralizuojasi.

Aukštis 40-50 cm.Narcizo svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais. Galima naudoti ankstyvam pražydinimui, pasodinus į vazonėlius. Sodinant į vazonėlį, svogūną įterpti sekliai, pačiam paviršiuje.

Norėdami pilnai išnaudoti visas narcizų galimybes, laikykitės šių 3 pagrindinių taisyklių:

Pasodinkite narcizus ten, kur jie gaus bent 6 valandas tiesioginių saulės spindulių, net ir tada, kai baigs žydėti ir medžiai išskleis savo lapus. Po žydėjimo narcizams reikia daug saulės, kad išaugintų kitų metų žiedus. Pasodinkite juos į gerai nusausintą dirvą. Venkite vietų, kuriose po lietaus stovi vanduo. Narcizams nužydėjus, prieš nupjaudami lapus palaukite bent 8 savaites, kol lapai pagelsta. Niekada neriškite ir nepinkite narcizų lapijos. Šių metų lapai – tai kitų metų gėlės. Jei norite natūralizuoti narcizus (t. y. pasodinti juos taip, kad jie atrodytų taip, lyg būtų išdygę patys), siūlome juos išdėstyti natūraliomis grupelėmis (ne blokais ar linijomis) ir svogūnėlius išdėlioti toliau vienas nuo kito. nei rekomenduojama maišelio etiketėje (kad būtų vietos gumbams didėti). Jei norite natūralizuoti narcizus žolėtoje vietoje, turite palaukti, nepjaukite žolės, kol narcizų lapija pagels, o tai reiškia, kad žolei turėsite leisti užaugti labai aukštai.

Narcizai – nuostabios pavasarinės gėlės, savo romantišku grožiu ir saldžiu aromatu atgaivinančios visus namus… 🙂

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…