Pridėti į norų sąrašą

Tulipa ‘Queen of Night’. Nuostabiosios juodos tulpės ‘Nakties karalienė’ – svogūninis augalas, svogūnas

1.20

Nurodyta 1 svogūno kaina. Pristatymas pradedamas nuo rugsėjo pabaigos.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALTul1227 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Tulipa ‘Queen of Night’. Nuostabiosios juodos tulpės – svogūninis augalas, svogūnas. Visai nebūtina turėti įmantrius žiedus, kad paliktumei visus be žado, kad visi tave vadintų Nakties karaliene. Išskirtinės juodos tulpės  ‘Queen of Night’ – tai pati garsiausia ir populiariausia tulpė pasaulyje.  Puošnus, visada į akis krentantis sodo svogūninis augalas. Šių tulpių žiedai beveik juodi, juodai purpuriniai.

Triumfo tulpė.  Svogūnėliai, svogūnai. ‘Queen of Night’ taip pat labai tinka sodinti vazonuose. Puikiai dera su bordinėmis tulpėmis ‘Nachtwacht’, ‘Gorilla’, juodomis ‘Black Parrot’, oranžine ‘Sensual Touch’, žalia ‘Green Wave’ ir  rožinėmis ‘Angelique’, ‘Perth’, ‘Mariage’, baltomis ‘White Triumphator’ … Tai tuo pačiu metu ir puiki skinta gėlė, ilgai išsilaikanti vazoje. Vėlyvos tulpės, žydi gegužės mėnesį. Stiprus ir atsparus augalas. Aukšta tulpė, 50-70 cm.

Tulpių svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais.

Tulpės – nuostabios pavasarinės gėlės, savo romantišku grožiu pavergiančios kiekvieną.

Nuotraukos augintojų

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…