Pridėti į norų sąrašą

Dekoratyvinis česnakas Allium ‘Violet Beauty’- puošnus svogūninis sodo augalas, svogūnas

1.30

Išankstinis užsakymas, pristatymas nuo rugsėjo pabaigos. Nurodyta 1 svogūno kaina

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALAll1212 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Dekoratyvinis česnakas Allium ‘Violet Beauty’- puošnus ir žavingas svogūninis sodo augalas, svogūnas. Allium ‘Violet Beauty’ introdukuotas  1979 m. Lengvas ir perregimas ‘Violet Beauty’ žiedynas primena gerai žinomą Allium christophii. ‘Violet Beauty’ yra šiek tiek mažesnis, bet jo stiebas aukštesnis, apie 60-70 cm. Graži violetinė žiedų spalva, kaip ir rodo pavadinimas. Šį česnaką rekomenduojama sodinti natūralistiniuose gėlynuose ar miksborderiuose tarp daugiamečių augalų, šalia  įvairių smilgų ir varpinių augalų arba tiesiog natūralizuoti vejoje ar pievoje, kur galima šienauti vėlai. Jis pražysta daugybe žvaigždės formos žiedelių, blizgančių violetinių, su sidabriniu švytėjimu. Nepakeičiamas dėl savo išskirtinių, lengvų, perregimų ažūrinių žiedynų. 

Žydi vasaros pradžioje. Atsparus ligoms, kenkėjams, graužikams ir stirnoms ( ir kas gi norės graužti česnaką…).  Labai tinka mišriems natūralistiniams gėlynams – puikus įspūdingas, tuo pačiu subtilus ir elegantiškas akcentas ten, kur netinka kiti per daug stambūs ir ryškūs didieji česnakai.

Mėgsta saulėtą vietą (saulėje žiedynai užauga didesni ir ryškesni). Žydėjimo laikas: pavasario pabaigoje-vasaros pradžioje. Žydi labai ilgai, žiedai skleidžiasi palaipsniui. Kaip magnetas vilioja bites, drugelius ir kamanes, nes žiedai gausūs nektaro. Tuo pačiu metu tai puiki skinta gėlė, ilgai išsilaikanti vazoje. Idealiai tinka džiovinimui ir naudojimui sausose puokštėse.

Šie česnakai žydi gegužės-birželio mėnesiais. Stiprus ir atsparus augalas. Česnakų svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinkite rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais. Česnakus geriausia sodinti ne pačiame priekyje, o toliau, antrame plane, nes norėsis jų įspūdingus žiedynus palikti gėlyne ilgiau nenukirptus, o gelstantys lapai gadins vaizdą. Todėl būtų gerai, kad priekyje augantys žemesni augalai (pavyzdžiui melsvės ar viksvos) gelstančius lapus paslėptų. Česnakai – nuostabios sodo gėlės, savo išskirtiniu grožiu pavergiančios kiekvieną.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…