Pridėti į norų sąrašą

Narcizai, ypač balti daugiažiedžiai (Narcissus, Daffodil) ‘Paperwhite Ziva’, kvapnus svogūninis augalas, svogūnas

2.80

Nurodyta 1 svogūno kaina

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALNar21511 Kategorijos: , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Narcizai, ypač balti daugiažiedžiai (Narcissus, Daffodil) ‘Paperwhite Ziva’, kvapnus svogūninis augalas. Ypatingai kvapnūs žiedai. Nostalgiško grožio ir kvapo. Gausiažiedžiai. Ant stiebelio prasiskleidžia apie 6-9 žiedelius. Iš vieno svogūno užauga keli žiedkočiai.

Žiedeliai visai balti, smulkūs. Žydi pavasarį balandžio-gegužės mėnesiais. Stiprus ir atsparus augalas. Gerai atželia pavasarį ir gausiai žydi. Galima naudoti ankstyvam pražydinimui žiemos metu, pasodinus į vazonėlius.  Ypač tai gražu prieš Kalėdas. Narcizus pražydinimui galima sodinti visą žiemą iki pat pavasario. Sodinant į vazonėlį, svogūną įterpti sekliai, pačiam paviršiuje. Arba galima tiesiog pamerkti svogūnėlį į vandenį, kaip tai darote su paprastu svogūnu, norėdami užsiauginti laiškų. Po žydėjimo svogūnėlius būtina pasodinti į dirvą sode ar į konteinerį, didelį vazoną, kad sustiprėtų.

Narcizo svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais.

Narcizai – nuostabios pavasarinės gėlės, savo romantišku grožiu ir saldžiu aromatu atgaivinančios visus namus… 🙂

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…