Pridėti į norų sąrašą

Narcizai, ypač balti daugiažiedžiai (Narcissus, Daffodil) ‘Paperwhite Ziva’, kvapnus svogūninis augalas, svogūnas

2.20

Nurodyta 1 svogūno kaina

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALNar21511 Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Narcizai, ypač balti daugiažiedžiai (Narcissus, Daffodil) ‘Paperwhite Ziva’, kvapnus svogūninis augalas. Ypatingai kvapnūs žiedai. Nostalgiško grožio ir kvapo. Gausiažiedžiai. Ant stiebelio prasiskleidžia apie 6-9 žiedelius. Iš vieno svogūno užauga keli žiedkočiai.

Žiedeliai visai balti, smulkūs. Žydi pavasarį balandžio-gegužės mėnesiais. Stiprus ir atsparus augalas. Gerai atželia pavasarį ir gausiai žydi. Galima naudoti ankstyvam pražydinimui žiemos metu, pasodinus į vazonėlius.  Ypač tai gražu prieš Kalėdas. Narcizus pražydinimui galima sodinti visą žiemą iki pat pavasario. Sodinant į vazonėlį, svogūną įterpti sekliai, pačiam paviršiuje. Arba galima tiesiog pamerkti svogūnėlį į vandenį, kaip tai darote su paprastu svogūnu, norėdami užsiauginti laiškų. Po žydėjimo svogūnėlius būtina pasodinti į dirvą sode ar į konteinerį, didelį vazoną, kad sustiprėtų.

Narcizo svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais.

Narcizai – nuostabios pavasarinės gėlės, savo romantišku grožiu ir saldžiu aromatu atgaivinančios visus namus… 🙂

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…