Pridėti į norų sąrašą

Neužmirštuolės vazonėlyje (Myosotis, Forget-me-not), žydintis daugiametis augalas mėlynais žiedeliais

6.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukoje matomi dekoratyviniai vazonėliai ir aksesuarai parduodami atskirai.  Žr. Vazonai augalams.

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKMyo0205 Kategorijos: , , Žymos: , ,

Aprašymas

Neužmirštuolės vazonėlyje (Myosotis, Forget-me-not), žydintis daugiametis augalas mėlynais žiedeliais. Žiedai smulkūs, sodriai mėlyni. Dekoratyvinis augalas, žydintis pavasarį. Tai visų mėgstama, labai paplitusi gėlė.

Neužmirštuolės nuostabiai dera visose pavasarinėse kompozicijose kartu kitais sodo augalais – žydrėmis (Muscari), vilkdalgiais  (Iris reticulata), jacintais (Hyacinthus), krokais (Crocus), narcizais (Narcissus), tulpėmis (Tulipa), taip su našlaitėmis (Viola) ir vėdrynais (Ranunculus).

Neužmirštuolės geriausia auga pavėsingoje, ne saulėtoje vietoje. Žemė – kompostinė, derlinga, drėgna. Pavasarį  išneškite į sodą, į lauką, į balkoną ar terasą. Tuomet neužmirštuolės augs kompaktiškai, ilgiau žydės. Būtina tręšti žydinčių augalų trąšomis. Mūsų sąlygomis Myosotis puikiai žiemoja lauke.

Vazonėlio skersmuo 10-12 cm, augalo aukštis kartu su vazonėliu 10-20 cm.

Nuotraukos Floradania, Gėlės ir manufaktūra.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…