Pridėti į norų sąrašą

Narcissus (Daffodil) ‘Bridal Crown’. Narcizai balti pilnaviduriai daugiažiedžiai, kvapnus svogūninis augalas

1.30

Nurodyta 1 svogūno kaina. Pristatymas pradedamas nuo rugsėjo pabaigos.

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALNar12190 Kategorijos: , , , , Žyma:

Aprašymas

Narcizai balti daugiažiedžiai (Narcissus, Daffodil) ‘Bridal Crown’, gražus ir atsparus svogūninis augalas. Pilnaviduriai ypatingai kvapnūs žiedai.  Aukštis 30-40 cm. Gausiažiedžiai narcizai. Ant stiebelio prasiskleidžia apie 4-6 žiedelius. Iš vieno svogūno užauga keli žiedkočiai. Vieni populiariausių narcizų, pelnę ne vieną apdovanojimą įvairiose parodose.

Žiedeliai kreminiai balti, pilnaviduriai, garbanoti, su gelsvu viduriuku. Žydi pavasarį balandžio – gegužės mėnesiais. Stiprus ir atsparus augalas. Gerai atželia pavasarį ir gausiai žydi. Kiekvienas šių svaiginančiai kvepiančių narcizų stiebas duoda daug mažų pilnavidurių žiedų. Garbanoti žiedai yra labai elegantiški, jie tinka dėti į nuotakos puokštes arba tiesiog pamerkti į vazą su kitais narcizais, kad jūsų namams būtų suteikta spalva, kvapas ir nuotaika. Idealiai tinka auginti vazonuose.

Narcizo svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais. Galima naudoti ankstyvam pražydinimui, pasodinus į vazonėlius. Sodinant į vazonėlį, svogūną įterpti sekliai, pačiam paviršiuje. Po žydėjimo būtinai pasodinkite sode į dirvą, kad svogūnas atgautų jėgas.

Narcizai – nuostabios pavasarinės gėlės, savo romantišku grožiu ir saldžiu aromatu atgaivinančios visus namus… 🙂

Nuotraukos: Floradania ir augintojų

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…