Pridėti į norų sąrašą

Tulpės vazonėlyje (Tulipa), žydinčios pavasarinės svogūninės gėlės, įvairių spalvų žiedais, svogūninis augalas

Nuo: 5.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukoje matomi dekoratyviniai vazonėliai ir aksesuarai parduodami atskirai.  Žr. Vazonai augalams.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKTul0206 Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Tulpės augančios vazonėlyje (Tulipa), žydinčios svogūninės gėlės, įvairių spalvų žiedais. Puošnus dekoratyvinis augalas, žydintis pavasarį. Tai visų mėgstama, labai paplitusi gėlė. Tulpės priklauso Lelijinių šeimai (Liliacaeae). Tulpės auginamos pačioje šviesiausioje vietoje. Pavasarį tulpes išneškite į sodą, į lauką, į balkoną ar terasą. Tuomet tulpės augs kompaktiškos, stiprios, ilgiau žydės.

Vazonėlio skersmuo 9-12 cm, augalo aukštis kartu su vazonėliu 20-25 cm. Vazonėlyje pasodinti vidutiniškai 3-6 svogūnai. Žiedai įvairaus išsiskleidimo – nuo pumpurų iki pilnai išsiskleidusių. Žiedų spalva – nuo baltos iki raudonos, violetinės,  rožinės.

Tulpių galima įsigyti dviejų dydžių vazonėliuose:

  • 9-10 cm, vazonėlyje auga 3-5 svogūnai, priklausomai nuo svogūnų dydžio;
  • 12 cm, vazonėlyje auga 5-7 svogūnai, priklausomai nuo svogūnų dydžio.

Tulpės nuostabiai dera visose pavasarinėse kompozicijose kartu su kitais sodo svogūniniais augalais – žydrėmis (Muscari), vilkdalgiais  (Iris reticulata), jacintais (Hyacinthus), krokais (Crocus), narcizais (Narcissus), taip pat su vėdrynais (Ranunculus) ir našlaitėmis (Viola).

Po žydėjimo tulpes būtinai iškart pasodinkite į didesnį vazoną arba į žemę sode, auginkite šiltoje šviesioje vietoje. Svogūnėliai turi sutvirtėti, gauti maistinių medžiagų, kitaip kitais metais nežydės. Žemė – kompostinė, derlinga, gerai drenuota.

Nuotraukos Floradania.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…