Pridėti į norų sąrašą

Švelniai rožinės bijūninės tulpės pilnaviduriais žiedais (Tulipa ‘Angelique’)- svogūninis augalas, svogūnas

1.55

Nurodyta 1 svogūno kaina

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALTul1233 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Švelniai rožinės bijūninės tulpės pilnaviduriais žiedais (Tulipa ‘Angelique’). Puošnus svogūninis augalas. Jeigu yra tokia tulpė, kuri privalo būti jūsų sode, tai be abejo ‘Angelique’ ! Šviesiai rožinis su kreminiais ir žalsvais intarpais, lengvas kaip debesėlis jos žiedas pavergia iš pirmo žvilgsnio. Svaigus tarsi bijūnas. Labai rekomenduojame! Apdovanota Karališkosios sodininkystės draugijos (RHS)  išskirtinė tulpė. Tai taip pat puiki skinta gėlė, puošniai atrodanti puokštėse ir ilgai išsilaikanti vazoje.

‘Angelique’ – vėlyvos tulpės, žydi gegužės-birželio mėnesiais. Stiprus ir atsparus augalas. Neaukšta, aukštis 25-40 cm. Dažnai būna šakota, po kelis žiedus ant stiebo. Didžiausio dydžio 12/+ aukščiausios kokybės tulpių svogūnėliai. Tulpių svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais.

Tulpės – nuostabios pavasarinės gėlės, savo romantišku grožiu pavergiančios kiekvieną.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…