Pridėti į norų sąrašą

Mirsinė, afrikinė mirtenė (Myrsine africana) formuota kaip medelis, kambarinis augalas, vidutinio dydžio 30cm

25.00

Nurodyta kaina – be dekoratyvinio vazonėlio vertės. Galima įsigyti atskirai, žr. Vazonai augalams

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKMyrs01025 Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Mirsinė, afrikinė mirtenė (Myrsine africana, African Myrtle ) – dailus, subtilus augalėlis, panašus į mirtą kambarinis medelis. Vidutinio dydžio, 30 cm. Mirtenės priklauso raktažolių šeimai (Primulaceae), kilusios iš Pietų Afrikos ir Azorų salų. Mirtenė dažnai vadinama Afrikine mirta.

Mirtenė turi labai gera savybę, dėl kurios auginti namuose ar biure šį augalą yra žymiai paprasčiau nei mirtą. Ji ne taip greitai reaguoja į drėgmės trūkumą ir nenudžiūsta, laiku nepaliejus. Taip pat yra žymiai atsparesnė įvairiems kenkėjams.

Myrsine africana – minimalistinis, stilingas augaliukas, puikiai augantis bet kokiomis sąlygomis ir labai atsparus. Lapeliai apvalūs, odiški. Žiedeliai balsvi, labai smulkūs. Laistyti vieną kartą per savaitę arba tuomet, kai išdžiūsta žemės paviršius. 1 kartą per mėnesį tręšti žalialapių augalų trąšomis. Gražios burbuliuko formos palaikymui kartais Myrsine reikia genėti.

Vazonėlio skersmuo 10-12 cm, medelio aukštis (kartu su plastikiniu vazonėliu) 30-35 cm.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…