Pridėti į norų sąrašą

Keramikinis augalų vazonas Mirage Green sutrūkinėjusiu glazūruotu paviršiumi, žalsvas, šviesiai žalias, 3 dydžiai

Nuo: 17.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Išvalyti

Aprašymas

Keramikinis augalų vazonas Mirage Green sutrūkinėjusiu glazūruotu paviršiumi, žalsvas, šviesiai žalias (dusty green), 3 dydžiai.

Vazonas elegantiškas, labai jaukus, apvalios formos. Rankų darbo. Šviesiai žalios spalvos.

Vazono dydžiai, pasirinkite:

  • mažas vazonas, aukštis  10.5 cm, skersmuo Ø 10,5 cm;
  • vidutinis vazonas, aukštis  13.7 cm, skersmuo Ø 13,5 cm;
  • didelis vazonas, aukštis  17.3 cm, skersmuo Ø 15 cm.

Vazonas vandeniui nepralaidus, atsparus. Storos keramikos. Puikiai tinkantis kambariniams augalams. Labai dekoratyvus namų aksesuaras.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…