Pridėti į norų sąrašą

Polyscias fruticosa Elegans, „petražolių“ bonsai (Parsley bonsai)- įdomus žemaūgis Stimbris su caudex

35.00

Dekoratyviniai vazonai į kainą neįeina, jie parduodami atskirai, žr. Vazonai.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKPol01035 Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Polyscias fruticosa ‘Elegans’ bonsai (Parsley bonsai) – įdomus žemaūgis Stimbris su caudex pavidalo sukulentiniu stiebu. Japoninės Ming Aralijos medelis.  Dėl būdingų lapų dar vadinamas „petražolių “ bonsai.

Aukštis 40-50 cm, vazonėlio skersmuo 12-14 cm.

Nors kaudeksas yra įdomiausia augalo dalis, negalima nesižavėti stimbrio elegantiškais, plunksniškais lapeliais, primenančiais petražolės lapus. Ir laimei, nors šis tropikinės Azijos augalas atrodo gležnas ir trapus, iš tikrųjų jis ypatingai atsparus kambario sąlygoms ir puikiai auga uždarose patalpose. Tai vienas iš lengviausiai prižiūrimų kambarinių augalų.

Įdomios formos išlaikymui, bonsai reikėtų genėti. Priklauso nuo jūsų , kaip norėsite formuoti. Nebūtina laikytis sudėtingos bonsai formavimo technikos, galima tiesiog retinti tankias šakeles, apriboti jų augimą, vis labiau išryškinant, atidengiant įspūdingą Ming aralijos sukulentinį stiebą. Persodinant Polyscias, kiekvienąkart šiek tiek iškelkite stiebo gumbą į viršų, tuomet „stiebas“ bus dar didesnis ir įspūdingesnis.

Mėgsta šviesą, tačiau tiesioginės saulės geriau vengti. Pakenčia dalinį pavėsį. Žemė visada turi būti drėgna. Taip pat Polyscias mėgsta ir drėgną kambario orą, todėl didžiausia problema gali tapti sausas patalpų oras žiemos metu, kai įjungti šildymo prietaisai. Stimbris gana atsparus kenkėjams.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…