Pridėti į norų sąrašą

Nuostabioji levanda (Lavandula stoechas anouk) „Butterfly“, medelio formos kvepiantis augalas

Nuo: 17.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukose matomi dekoratyviniai vazonėliai į kainą neįeina ir parduodami atskirai. Žr. Vazonai augalams.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKLav020029 Kategorijos: , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Nuostabioji levanda ( Lavandula stoechas anouk) „Butterfly“, medelio formos. Puošnus kvepiantis augalas – puiki dovana. 25-70 cm aukščio medelis pradžiugins ne vieną….

Kvepia (bet kitaip nei įprasta levanda) ! Pavasarį ir vasarą geriausiai jaučiasi  lauke, balkone ar terasoje. Mėgsta šiltą saulėtą vietą. Labai patraukli  bitėms, kamanėms ir drugeliams. Žydi ilgai, tačiau pas mus lauke nežiemoja, įneškite vidun prieš šalnas.  Persodinant būtina pasirūpinti geru drenažu, dirva turi būti derlinga, bet ne sunki, pralaidi. Ilgam žydėjimui kas savaitę tręškite žydinčių augalų trąšomis.

Medelio pavidalo. Turime trijų dydžių:

  • 25 cm medelis, vazonėlio skersmuo 10-14 cm;
  • 40-45 cm medelis , vazonėlio skersmuo 14-16 cm;
  • 60-70 cm, vazonėlio skersmuo 17-19 cm.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…