Pridėti į norų sąrašą

Keramikinis molinis raudono molio augalų vazonas šiurkščiu paviršiumi, raudonai rudos spalvos, 2 dydžiai, platus žemas

Nuo: 16.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Išvalyti

Aprašymas

Keramikinis molinis raudono molio augalų vazonas šiurkščiu grubiu paviršiumi, raudonai rudos spalvos, 2 dydžiai, platus žemas. Rustic stiliaus.

Vazonas paprastos žemo cilindro formos, apvalus, sunkus. Rankų darbo. Storos sienelės, sutrūkinėjusiu grubiu paviršiumi. Pagaminta iš raudono molio. Su skyle dugne vandens nutekėjimui.

Vazono dydžiai, pasirinkite:

  • mažas vazonas, aukštis 10 cm, skersmuo Ø 13 cm;
  • didelis vazonas, aukštis 12,5 cm, skersmuo Ø 16 cm.

Puikiai tinkantis kambariniams ir lauko augalams auginti. Labai dekoratyvus namų aksesuaras.

Jeigu vazoną naudosite kambaryje, būtinai po apačia padėkite padėkliuką.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…