Pridėti į norų sąrašą

Mirta (Myrtus communis) aukšta, formuota kaip medelis, įspūdinga- net 50-80cm aukščio augalas!

Nuo: 59.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukose matomi dekoratyviniai vazonėliai į kainą neįeina ir parduodami atskirai. Žr. Vazonai augalams.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKMyr03049 Kategorijos: , , , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Mirta aukšta, formuota kaip medelis, rutulio formos,  augalas net 45-80 cm aukščio! Pasirinkite dydį.

Palyginimui nufotografavome visas 3 mūsų mirtas drauge, 30 cm, 45 cm ir 65 cm.

Vazonėlio skersmuo 15-20 cm, augalo aukštis 50-80 cm. Mirtos lajos (burbulo) skersmuo 20-30 cm.

Mirta nuo seno buvo auginama kiekvienuose namuose, nes tradiciškai laikoma moteriškumo, vaisingumo simboliu.
Kiekviena nuotaka pasiimdavo mirtą su savimi, palikdama gimtuosius namus.
Vaistinis, aromatinis, šimtmečius kultivuojamas nuostabus augalas. Žydi 1 kartą metuose smulkiais baltais žiedeliais.

Vasarą puikiai auga lauke – balkone ar terasoje. Prieš žiemą reikia būtinai įnešti į kambarį, lauke nežiemoja.

Mirta mėgsta šilumą ir drėgmę. Neperdžiovinkite žemės, gausus laistymas labai svarbus. Stebėkite, kai tik žemė pradžiūna – paliekite minkštu, ne kalkėtu  šiltu drungnu vandeniu.

Mirtai labai svarbu, kad žemė visada būtų drėgna, vazonas pakėlus turi jaustis sunkus. Reikia dažnai laistyti ir kartais įmerkti į minkštą vandeni, pilnai panardinus vazoną, kad iškiltų oro burbulai. Minutei, ne ilgiau.  Vanduo turi būti šiltas, ne kambario temperatūros, o ranka jaučiamo šiltumo, drungnumo. Nes „kambario temperatūros“ stovintis asotyje vanduo yra per vėsus.

Mirta gražiau augs ant šviesios palangės. Retsykiais augalą pasukite, kad keras augtų tolygiai, nenukryptų į vieną pusę. Dažnai tręšti nereikia, pakanka 1 kartą per mėnesį.Augalą vėliau reikėtų persodinti į keliais cm didesnį vazonėlį. Žemė universali, nesunki, ne molinga. Mirtą reikia reguliariai karpyti , kad būtų gražus burbuliukas.

Stebėkite augalo būklę, nes kartais mirtas puola voratinklinės erkutės, skydamariai ir miltuotieji amarai. Tokiu atveju būtinai augalą nuplaukite vandeniu arba ūkinio muilo tirpalu, pašalinkite kuo daugiau kenkėjų. Geriausia plauti gausiai apipurškiant lapelius ir šakeles. Kuo dažniau ir reguliariai, kol kenkėjai išnyks.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…