Pridėti į norų sąrašą

Eševerijų (Echeveria) ir ceropegijų (Ceropegia) kompozicija baltame pailgame vazone-lovelyje lovelyje

55.00

Nurodyta kaina – tai bendra vienos kompozicijos kaina ( augalas ir vazonas). Kiti dekoro elementai ir aksesuarai į kainą neįeina.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: KAEše01055 Kategorijos: , , , Žymos: ,

Aprašymas

Kompozicija su eševerijomis ( kalvorėmis, lot. Echeveria) ir ceropegija ( Ceropegia woodii) baltame metaliniame vazone – lovelyje su medinėmis kojytėmis.

Metalinio lovelio matmenys 32*15 cm. Kompozicijos aukštis 18 cm.

Išskirtinė namų ar biuro puošmena, nereikalaujanti beveik jokios priežiūros. Vienas pageidavimas – augalai turi stovėti pačioje šviesiausioje vietoje. Drėgmės reikia minimaliai, neperlaistykite – tai sukulentai, sausringų vietų augalai.

Sukulentai – tai augalai, mėgstantys šviesą. Tik saulėtoje vietoje jie išlaiko savo gražią kompaktišką formą, neištįsta. Prižiūrėti reikia, kaip ir visus sukulentus: pasirūpinti, kad visada būtų šviesu, nešalta ir laistyti bei tręšti neperdaug. Tręšti kartą per mėnesį, ne dažniau. Laistyti kas 2-3 savaites. Žiemą laistyti kartą per mėnesį ir netręšti. Laistyti tik tuomet, jei dirva visiškai pradžiūvo. Vasarą sukulentai puikiai jaučiasi atvirame balkone, terasoje ar sode.

Turite augalams sukurti tokias sąlygas, kokiomis jes auga savo natūralioje augimvietėje – saulė, šiluma, skurdus gerai drenuotas dirvožemis ir reti krituliai. Sukulentams drėgmė – antraeilis faktorius, nes jie prisitaikė kaupti drėgmę savyje : savo sultinguose lapuose, sustorėjusiuose stiebuose ar šaknyse. Todėl ilgai gali ištverti be vandens, taip kaip jiems ir atsitinka natūralioje gamtoje. Jeigu šviesos nepakanka, geriau visai nelaistyti tuo metu, kad augalai neprarastų savo gražios formos.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…