Pridėti į norų sąrašą

Vaškagėlė, citrinmirtė, siauralapis žėruonis (Chamelaucium uncinatum, Waxflower) vazonėlyje

23.00

 Dekoratyvinis vazonėlis parduodamas atskirai, žr. Vazonai.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKWax01023 Kategorijos: , , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Vaškagėlė, citrinmirtė, siauralapis žėruonis (Chamelaucium uncinatum, Waxflower) – ypatingas ir retas augalas. Endeminis Vakarų Australijos augalas. Nuostabiai kvepiantis citrina su medumi ir mėtomis !

Žiemos metu laikyti vėsesnėje šviesioje vietoje. Vasarą puikiai jaučiasi išnešta į balkoną ar terasą. Geriausiai auga saulėtoje šviesioje vietoje. Tamsioje vietoje nežydi. Žydi gegužės – birželio mėn.

Laistyti tik minkštu šiltu vandeniu, nemėgsta kalkių. Dirva turi būti šiek rūgštinė. Vasarą reikia laistyti gausiai, žiemą – mažiau. Žemė turi būti visada drėgna, augalas nepakenčia perdžiūvimo. Tačiau būtinas geras drenažas.  Įsigijus augalą, reikėtų jį persodinti į didesnį vazoną, kad būtų erdvės šaknims ir geram drenažui.

Vaškagėlė mūsų sąlygomis lauke nežiemoja, todėl prieš šalnas augalą reikia įnešti į vidų.

Gražios formos palaikymui reikėtų po žydėjimo genėti.

Vazonėlio skersmuo Ø 12-14 cm, aukštis su plastikiniu vazonėliu 20-30 cm.

 

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…