Pridėti į norų sąrašą

Vaškagėlė, citrinmirtė, siauralapis žėruonis (Chamelaucium uncinatum, Waxflower), kambarinis augalas vazonėlyje

Nuo: 15.00

 Dekoratyvinis vazonėlis parduodamas atskirai, žr. Vazonai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKWax01029 Kategorijos: , , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Vaškagėlė, citrinmirtė, siauralapis žėruonis (Chamelaucium uncinatum, Waxflower) – ypatingas ir retas kambarinis augalas, kambarinė gėlė. Endeminis Vakarų Australijos augalas. Nuostabiai kvepiantis citrina su medumi ir mėtomis ! Augalo žiedeliai smulkūs, būna įvairaus atspalvio.

Žiemos metu laikyti vėsesnėje šviesioje vietoje. Vasarą puikiai jaučiasi išnešta į balkoną ar terasą. Geriausiai auga saulėtoje šviesioje vietoje. Tamsioje vietoje nežydi. Žydi gegužės – birželio mėn.

Laistyti tik minkštu šiltu vandeniu, nemėgsta kalkių. Dirva turi būti šiek tiek rūgštinė. Vasarą reikia laistyti gausiai, žiemą – mažiau. Žemė turi būti visada drėgna, augalas nepakenčia perdžiūvimo. Tačiau būtinas geras drenažas.  Įsigijus augalą, reikėtų jį persodinti į didesnį vazoną, kad būtų erdvės šaknims ir geram drenažui. Būtina tręšti, tik tuomet vaškagėlė žydės, trąšos – rūgščią dirvą mėgstantiems augalams (azalijoms, rododendrams).

Vaškagėlė mūsų sąlygomis lauke nežiemoja, todėl prieš šalnas augalą reikia įnešti į vidų.

Gražios formos palaikymui reikėtų po žydėjimo genėti.

Vazonėlio skersmuo Ø 10-17 cm, aukštis su plastikiniu vazonėliu 20-50 cm. Pirkdami pasirinkite reikiamą dydį.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…