Pridėti į norų sąrašą

Lyralapis fikusas (Ficus lyrata) – labai atsparus ir elegantiškas lapinis kambarinis augalas

Nuo: 19.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukose matomi dekoratyviniai vazonėliai į kainą neįeina ir parduodami atskirai. Žr. Vazonai augalams.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKLyr01029 Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Lyralapis fikusas (Ficus lyrata) – labai atsparus, stilingas ir elegantiškas lapinis kambarinis augalas iš figmedžių ir šilkmedžių Šilkmedinių šeimos (Moraceae). Kilęs iš Vakarų Afrikos drėgnųjų tropikų miškų, kur užauga net iki 15 metrų aukščio.

Dydis gali būti įvairus ( dar didesnius augalus reikėtų užsakyti individualiai):

  • augalo aukštis 30-50 cm, vazonėlio skersmuo  10-12 cm;
  • augalo aukštis apie 55-70 cm, vazonėlio skersmuo 15-17 cm;
  • augalo aukštis apie 80-90 cm, vazonėlio skersmuo 17-19 cm;
  • augalo aukštis apie 100-110 cm, vazonėlio skersmuo 19-23 cm;
  • turime ir didesnių formuotų medelio pavidalo fikusų, apie 110-170 cm aukščio. Yra atskiras produktas e-parduotuvėje.

Lyralapis fikusas mėgstamas dėl savo didelių, įspūdingų ir tvirtų lyros formos odiškų lapų.  Jie visada yra malonios sodriai žalios spalvos. Augalas atsparus sausam kambario orui ir nepalankioms biuro ar namų sąlygoms. Fikusas yra nereiklus ir nereikalauja kažkokios išskirtinės priežiūros. Nepaprastai naudingas dėl savo savybių valyti, gaivinti patalpų orą. Laistyti pakanka vieną kartą per savaitę. Augimo periodu fikusą tręšti kartą per mėnesį. Retsykiais nuvalykite dulkes nuo lapų. Nemėgsta skersvėjų, kontrastingų temperatūrų ir vietos pasikeitimo.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…