Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Raudonlapė pietinė kordilina (Cordyline australis) – ryškus, puošnus kambarinis augalas siaurais bordiniais lapais

25.00 19.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukose matomi dekoratyviniai vazonėliai į kainą neįeina ir parduodami atskirai. Žr. Vazonai augalams.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCor2323 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Raudonlapė pietinė kordilina (Cordyline australis) – ryškus, puošnus kambarinis augalas siaurais bordiniais lapais.

Pietinė kordilina (Cordyline australis)  natūraliai auga Naujoje Zelandijoje ir Australijoje, priklauso Smidrinių šeimai (Asparagaceae). Endeminė Naujosios Zelandijos rūšis. Gamtoje auga dideliu palmės pavidalo medžiu. Įspūdinga šių kordilinų savybė atlaikyti gaisrus. Cordyline australis yra viena iš tų N. Zelandijos augalų, kurie išgyvena ir atželia po viską naikinančių miškų gaisrų. Kordilina nuo seno giliai susijusi su Maorių kultūra ir tradicijomis.

Kordilina labai mėgstama dėl savo įspūdingos skulptūriškos formos ir efektingų grakščių bordinių lapų.  Augalas atsparus sausam kambario orui ir nepalankioms biuro ar namų sąlygoms. Yra nereiklus ir nereikalauja kažkokios išskirtinės priežiūros. Nepaprastai naudingas dėl savo savybių valyti, gaivinti patalpų orą. Kordilina gerai jaučiasi rytinėje, pietvakarių ir vakarinėje pusėje.
Augalui reikia šviesos, laikykite jį gerai apšviestoje vietoje, nes tik tokiu atveju lapai įgauna raudoną atspalvį. Tačiau lapus reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, nes kartais apdega nuo pernelyg kaitrios saulės. Vasaros metu puikiai jaučiasi lauke ir labai dera su kitais dekoratyviniais augalais, pastatyta terasoje ir balkone.
Laistymas  įprastas, reguliarus, maždaug 1 kartą per savaitę, leisti substratui pradžiūti.
Žiemą kaip ir daugelį augalų laikykite vėsiau ir sausiau, laistykite kiek rečiau. Reikalingas geras drenažas, nes kordilina nepakenčia užmirkimo.
Augimo laikotarpiu pavasarį ir iki rudens  kartą per mėnesį tręškite lapinių augalų trąšomis.
Genėti nereikia. Persodinimo prireikia kas 2–3 metus.

Parduodamo augalo dydis 30-40 cm, vazono skersmuo 14-17 cm.

 

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…