Pridėti į norų sąrašą

Alyvmedis (Olea europaea, Olive tree), žemas, įvairaus aukščio, medelio formos

Nuo: 19.00

Pasirinkite augalo dydį. Augalo aukštis matuojamas kartu su plastikiniu vazonėliu. Dekoratyvinis vazonėlis parduodamas atskirai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKOle01025 Kategorijos: , , , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Alyvmedis (Olea europaea, Olive tree), žemas, suformuotas kaip medelis. Kultinis Pietų Europos augalas, apie kurį sukasi visa šių kraštų kasdienybė – nepakeičiamas, dievinamas, naudojamas viskam – maistui, grožiui, želdinimui, dekoravimui… Ilgus šimtmečius tai buvo ilgaamžiškumo, kantrybės ir harmonijos simbolis. Nuostabi dovana sau, mamai, draugui…

Vazono skersmuo 10-17 cm, augalo aukštis kartu su vazonu 23-50 cm. Turime ir aukštesnių.

Alyvmedžiams reikia daug šviesos ir saulės, ir gryno oro. Jeigu negalite medeliui tokių sąlygų suteikti, geriau atsisakykite, nepirkite. Nors ir ne visada pavyksta, alyvmedžius galima puikiai auginti mūsų namuose . Tik pageidautina toliau nuo šildymo prietaisų – ypač žiemą. Žiemai suraskite augalui vėsesnę, tačiau būtinai šviesią vietą. Ir kuo daugiau šviesos, saulės, gryno oro – visada. Šiltu metų laiku jiems labai tinka augti lauke – balkonas ar terasa būtų puiku…. Dažniausia klaida – nepakankamas laistymas (visais metų laikais). Geram sudrėkinimui nepakanka pilti vandenį iš viršaus, nes niekada nežinai, ar sudrėksta visas gruntas, ar visos šaknys gavo vandens. Reikia retkarčiais, kartą per savaitę ar dvi, ypač kai šilta, jeigu yra tokia galimybė, alyvmedį pilnai su visu vazonu panardinti į kibirą su vandeniu, kad visiškai apsemtų vazoną, kol pradės kilti oro burbulai. Ištraukti tik tuomet, kai oro burbulai nustos kilti. Ypač gerai, jeigu tame pačiame vandenyje jau bus ištirpintų trąšų. Tręškite 1-2 kartus mėnesį. Žiemą visai netręškite, suteikite jam ramybės laikotarpį.

Yra kelios priežastys, kodėl kartais alyvmedis neišgyvena kambario sąlygom – per daug šilta žiemos metu, trūksta drėgmės ir per tamsu… Jeigu augalas meta lapelius ir džiūsta, pavasarį vėl atželia, išleidžia naujus. Tik nenustokite laistyti, drąsiai apgenėkite visas sausas šakeles. Alyvmedžiai – vieni ištvermingiausių augalų. Kai atrodo, kad jau nėra jokios vilties – jie vėl sužaliuoja. Ne veltui per šimtmečius tai buvo stiprybės ir ištvermės simbolis.

Lauke nežiemoja (ištveria iki -10 laipsnių), bet patartina laikyti iki šalčių lauke – tuomet alyvmedžiai bus žymiai gražesni.

Pasirinkite augalo dydį. Augalo aukštis matuojamas kartu su plastikiniu vazonėliu. Dekoratyvinis vazonėlis parduodamas atskirai. Realus augalas gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…