Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Kvapnusis aromatinis gausiažiedis jazminaitis (Jasminum polyanthum, Jasmine)- augalas kvapų „bomba“

Nuo: 19.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukoje matomi dekoratyviniai vazonėliai į kainą neįeina ir parduodami atskirai. Žr. Vazonai augalams.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKJaz01019 Kategorijos: , , , , , Žymos: , , , , ,

Aprašymas

Kvapnusis Jazminaitis gausiažiedis (Jasminum polyanthum, Jasmine) – gausiai žydintis, nuostabiai ir ypatingai stipriai kvepiantis vijoklinis kambarinis augalas. Tai stipri, labai atspari liana, kilusi iš Kinijos ir Mianmaro. Priklauso Alyvmedinių (Oleaceae) šeimai.

Parduodamas augalas suformuotas ant lankelio arba vertikaliai ant atramų, kaip piramidė. Vazonėlio skersmuo 12 cm, aukštis kartu su vazonėliu 40 cm. Jazminaitį galima auginti ant grotelių ar lankelio, taip pat gražu paleisti jo šakeles lengvai kristi žemyn, be atramų. Kvapnūs, balti ar šiek tiek rausvi trimito pavidalo žiedeliai labai smulkūs, tačiau nepaprastai kvapnūs.

Dėl savo išskirtinio ir visų mėgstamo kvapo jazminaičio žiedai ypač plačiai naudojami kvepalų gamybai parfumerijoje ir Rytų Azijos virtuvėje. Jasminum polyanthum – nepaprastai vertinamas aromatinis augalas.

Kai nežydi, jazminaitis irgi atrodo puikiai – jo lengvi puošnūs plunksniški lapeliai gražiai vejasi aplink lanką ar groteles. Vizualiai tai labai lengvas, elegantiškas, plastiškas augalas. Dažnai naudojamas kalėdiniame namų dekoravime.

Nereiklus ir atsparus augalas. Laistyti vidutiniškai, įprastai , kaip ir daugumą kambarinių augalų – vieną kartą per savaitę. Žemė visada turi būti drėgna. Per daug perdžiūvus žemei, lapeliai pradeda prarasti spindesį, sudžiūsta ir krenta. Jazminaitis mėgsta šilumą, šiltas patalpas. Kai per šalta, pradeda ruduoti lapeliai. Kaip ir dauguma augalų, nepakenčia stovinčio vandens. Jeigu tuo pat metu dar ir vėsu, pradeda pūti šaknys. Visada geriau mažiau drėgmės, nei per daug.

Atsparus ligoms ir kenkėjams. Tai greitai augantis augalas. Augimą kontroliuokite genėdami ir tvirtindami prie atramų.  Laikyti šviesioje vietoje, tik tuomet jazminaitis atskleis visą savo žavesį ir pasipuoš taip geidžiamais žiedais. Tiesioginė saulė nerekomenduojama, tuomet gali apdegti lapeliai. Gera savybė ta, kad jazminaitis gali augti ir pavėsyje, jis atsparus šviesos trūkumui. Lengvai dauginamas atlankomis ar stiebo dalimis.

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukose matomi dekoratyviniai vazonėliai į kainą neįeina ir parduodami atskirai. Žr. Vazonai augalams.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…