Pridėti į norų sąrašą

Lauras, kilnusis lauramedis (Laurus nobilis, Bay leaf), kvapnus prieskoninis augalas, 20-160cm

Nuo: 14.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Papildomi dekoro elementai ar dekoratyvinis vazonėlis parduodami atskirai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKLau01014 Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Lauras, kilnusis lauramedis ( Laurus nobilis, Baytree, Bay leaf) – kvapnus prieskoninis augalas, augantis vazonėlyje, aukštis 20-160 cm. Išvaizdus krūmelis visžaliais odiškais aromatingais lapeliais. Gerai pakenčia karpymą ir formavimą, todėl dažnai naudojamas gyvatvorėse ir sodo žaliųjų skulptūrų formavime (Topiary). Prieskoninis aromatinis augalas, tiesiog privalantis būti kiekvienoje virtuvėje. Labai tinka ir namų, terasos ar balkono dekoravimui.

Vazonėlio skersmuo apie 9-29 cm, augalo aukštis su vazonėliu 20-160 cm. Turime paprastų neformuotų krūmelių ir formuotų, karpytų medelių burbulo formos laja. Pasirinkite pagal norą. Augalo kaina priklauso nuo augalo aukščio, krūmo vešlumo bei dydžio, ir nuo medelio formos.

Lauramedį galima puikiai auginti mūsų namuose. Tik pageidautina laikyti vėsiau ir toliau nuo šildymo prietaisų – ypač žiemą. Suraskite jam vėsesnę vietą, pavyzdžiui prie lango. Ir kuo daugiau šviesos, saulės, gryno oro – visada. Šiltu metų laiku jiems labai tinka augti lauke – balkonas ar terasa būtų puiku…. Pusiau pavėsy irgi gali augti, tačiau tuomet nebus toks aromatingas. Gražios formos palaikymui – genėkite pagal pageidavimą, burbulo, piramidės ar bet kokios norimos formos.

Yra kelios priežasties, kodėl kartais laurai nešgyvena kambario sąlygom – per daug šilta žiemos metu ir per tamsu… Taip pat svarbu stebėti, ar neužpuolė skydamariai, kažkodėl jie laurus labai mėgsta.  Lauke mūsų sąlygomis laurai nežiemoja, bet patartina laikyti iki šalčių lauke – tuomet lauramedžiai bus žymiai gražesni. Jeigu lauro lapus vartosite maistui, tręškite tik natūraliomis trąšomis. Pakanka 1 kartą per mėnesį. Laistyti pakanka 1 kartą per savaitę, vidutiniškai, ne per gausiai. Lauramedis labai nelepus augalas, gali ištverti ir nedidelį sausumą, ir drėgmės perteklių.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…