Pridėti į norų sąrašą

Efektingoji užburianti Lycianthes rantonnetii (Solanum rantonnetii)- puošni medelio formos

Nuo: 23.00

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKSol01023 Kategorijos: , , Žymos: , ,

Aprašymas

Efektingoji užburianti Lycianthes rantonnetii (Solanum rantonnetii) – puošni medelio formos vazoninė gėlė, skirta terasoms, balkonams. Neįmanoma patikėti, o ji vis žydi ir žydi… Kiekvieną rytą stebina mus savo atsivėrusiais tarsi  akutės mėlynais žiedeliais :). Vakare žiedeliai susiveria.

Kartais turime ir baltai žydinčių – pasiteiraukite pirkdami.

Medelio aukštis apie 50-75 cm, lajos burbulo skersmuo apie 25-30 cm. Vazonėlio skersmuo 14-19 cm. Pirkdami pasirinkite pageidaujamą dydį.

Lisiantė žydi visą vasarą, o rudenį – iki pat šalnų. Puikiai jaučiasi terasoje, atvirame balkone. Visai nelepūnėlė – tik nepamirškite laiku palieti ir patręšti žydinčių augalų trąšomis. Lisiantei reikia daug šviesos ir saulės, bet stebėkite, ar saulė ne per daug kaitri – kad neapdegtų lapeliai. Žydėjimo metu laistykite gausiai.

Mūsų sąlygomis nežiemoja – reikėtų pasirūpinti šviesiu kambariu žiemai.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…