Pridėti į norų sąrašą

Kvepiančioji tikroji levanda (Lavandula angustifolia, Lavender), formuota kaip medelis, burbulo formos laja

Nuo: 25.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukose matomi dekoratyviniai vazonėliai į kainą neįeina ir parduodami atskirai. Žr. Vazonai augalams.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKLav01045 Kategorijos: , , , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Kvepiančioji tikroji levanda (Lavandula angustifolia, Lavender), formuota kaip medelis, burbulo formos laja. Formuoto augalo aukštis apie 40-80 cm, vazonėlio skersmuo 14-20 cm.

Geriau auga lauke – terasoje ar sode. Tačiau ant saulėtos palangės irgi puikiai jaučiasi ir džiugins jus ilgai. Svarbu – kuo daugiau šviesos ir gryno oro, būtinai persodinkite į didesnį vazoną – kitaip neišgyvens..  Žydi vidurvasarį, liepos mėn.

Lavandula angustifolia – daugiametis, labai malonaus kvapo,  mūsų sąlygomis gerai žiemojantis krūmokšnis. Pavasarį arba po žydėjimo šakeles reikia smarkiai apgenėti.

Džiovintų levandos šakelių įdėjus į spintą, atbaido kandis ir suteikia drabužiams malonų švaros kvapą. Lavandula nuo seno naudojama parfumerijoje ir kulinarijoje, kaip aromatinis , gydomasis ir prieskoninis augalas. Veikia kaip antidepresantas, ramina ir atpalaiduoja, gydo nemigą, galvos skausmus.

Kadangi Levanda – pietų augalas, ji geriausiai auga saulėtoje vietoje. Būtinas geras drenažas, nemėgsta perlaistymo. Drėgmės perteklius neigiamai veikia žydėjimo gausumą ir augimą, o šaltuoju metų laiku nuo per didelio vandens kiekio augalas gali žūti.

Turime dviejų dydžių:

  • 40-45 cm, vazonėlio skersmuo 14-17 cm;
  • 70-75 cm, vazonėlio skersmuo 17-19 cm.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…