Pridėti į norų sąrašą

Kvepiančioji tikroji levanda (Lavandula angustifolia, Lavender), formuota kaip medelis, burbulo formos laja, aromatinis augalas

Nuo: 29.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukose matomi dekoratyviniai vazonėliai į kainą neįeina ir parduodami atskirai. Žr. Vazonai augalams.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKLav01045 Kategorijos: , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Kvepiančioji tikroji levanda (Lavandula angustifolia, Lavender), formuota kaip medelis, burbulo formos laja, aromatinis augalas. Formuoto augalo aukštis apie 40-80 cm, vazonėlio skersmuo 14-20 cm.

Levanda geriau auga lauke – terasoje ar sode. Tačiau ant saulėtos palangės irgi puikiai jaučiasi ir džiugins jus ilgai. Svarbu – kuo daugiau šviesos ir gryno oro, įsigyję būtinai levandą persodinkite į didesnį vazoną – kitaip neišgyvens.  Žydi vidurvasarį, nuo birželio iki liepos mėn.

Lavandula angustifolia – daugiametis, labai malonaus kvapo,  mūsų sąlygomis gerai žiemojantis krūmokšnis. Pavasarį arba po žydėjimo šakeles reikia smarkiai apgenėti.

Džiovintų levandos šakelių įdėjus į spintą, atbaido kandis ir suteikia drabužiams malonų švaros kvapą. Lavandula nuo seno naudojama parfumerijoje ir kulinarijoje, kaip aromatinis , gydomasis ir prieskoninis augalas. Veikia kaip antidepresantas, ramina ir atpalaiduoja, gydo nemigą, galvos skausmus.

Kadangi Levanda – pietų augalas, ji geriausiai auga saulėtoje vietoje. Būtinas geras drenažas, nemėgsta perlaistymo. Drėgmės perteklius neigiamai veikia žydėjimo gausumą ir augimą, o šaltuoju metų laiku nuo per didelio vandens kiekio augalas gali žūti.

Turime dviejų dydžių:

  • 40-45 cm, vazonėlio skersmuo 14-17 cm;
  • 70-80 cm, vazonėlio skersmuo 17-19 cm.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…