Pridėti į norų sąrašą

Pimelea ferruginea (Pimelėja) – puošnus visžalis krūmelis ryškiai rožiniais žiedais, vazoninis augalas

35.00

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKPim1135 Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Pimelea ferruginea (Pimelėja, Pink Rice Flower) – tankus, ryškiai žydintis krūmelis ryškiai rožiniais žiedais, ypač retas, labai dekoratyvus vazoninis kambarinis augalas, kilęs iš Vakarų Australijos. Iš Thymelaeaceae šeimos. Pimelėja yra labai neįprastos išvaizdos, puikiai atrodanti, savo mažais blizgančiais lapeliais primena buksmedį, o lapelių ypač taisyklingu išsidėstymu – Hebę. Augalas visas tiesiog spindi.

Pimelėja – nedidelis visžalis krūmelis, ryškiai žaliais smulkiais  blizgančiais lapeliais. Lapeliai išsidėstę labai taisyklingom eilėm. Žydi gana ilgai, nuo pavasario iki vasaros. Žiedai formuojasi viršūnėlėse, jie neįtikėtinai gražūs  – susitelkę į mažyčius ryškiai rožinius graižus, kamuoliukus. Pumpurai irgi puošnūs. Gamtoje Pimelea ferruginea neauga didelė, ne daugiau 1 m.

Pimelea ferruginea – tai gana neseniai atrastas augalas. 1805 metais ją aprašė Jacques Labillardiere.

Vazonėlio skersmuo 17-19 cm, augalo aukštis 30-40 cm.

Tai atsparus, nelepus jūros pakrančių druskožemių ir kopų augalas, įpratęs augti skurdžiose smėlingose druskingose dirvose. Todėl būtinas geras drenažas ir pralaidi dirva. Ypatingos priežiūros nereikalauja. Elgtis taip, kaip su įprastais žydinčiais kambariniais augalais. Žemei išdžiūvus, palaistyti drungnu nešaltu vandeniu.  Mėgsta šviesią saulėtą vietą, tačiau toleruoja ir dalinį pavėsį.   Gražiam kompaktiškam augimui ir žydėjimui būtinai reikia šviesios vietos ant lango ar terasoje. Mėgsta būti lauke, gryname ore. Tręšti žydinčių augalų trąšomis. Nesunkiai dauginasi auginiais.  Po žydėjimo apkarpykite gražios formos palaikymui.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…