Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Kalistemonas (Callistemon citrinus, Melaleuca citrina, Bottlebrushes) – endeminis Australijos augalas

Nuo: 39.00 Nuo: 19.00

Šiuo metu augalas nežydi. Augalo išvaizda priklauso nuo sezono ir auginimo būdo, todėl augalo išvaizda nevisada atitinka nuotraukose matomus augalus.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCal0235 Kategorijos: , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Efektingasis Kalistemonas (Callistemon citrinus, Melaleuca citrina, Bottlebrushes) – endeminis Australijos augalas iš Mirtų šeimos. Tačiau nereikia taip toli plaukti, nes jis toks populiarus Viduržemio jūros regione, kad visi seniai jį laiko vietiniu. Jeigu pasiilgote Pietų Europos spalvų ir nuotaikų – rasite jas pas mus .

Jo ryškūs, nuotaikingi žiedynai išties primena šepetį buteliams plauti :).

Mėgsta drėgmę ir šilumą, saulę, labai gerai jaučiasi vasarą auginamas terasoje ar balkone, pasodintas dideliame vazone. Atsparus ligoms ir kenkėjams. Tręškite žydinčių augalų trąšomis, žydėjimo metu- dažnai, 1 kartą per savaitę, o ramybės periodu retsykiais – 1 kartą per mėnesį.

Gamtoje auga dideliu medėjančiu krūmu. Pas mus nežiemoja, nepamirškite prieš šalčius Kalistemoną įnešti vidun.

Callistemon būna kelių dydžių, pasirinkite:

  • krūmelis: vazono dydis 15-17 cm, augalo aukštis 40 cm;
  • medelis – burbulas ant kotelio: vazono dydis 17-19 cm, augalo aukštis apie 60 cm.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…