Pridėti į norų sąrašą

Gausiažiedis Stefanotis (Stephanotis floribunda) – Madagaskaro jazminas, kvapnus kambarinis augalas

19.00

Dekoratyviniai vazonėliai parduodami atskirai.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKSte01019 Kategorijos: , , , Žymos: , , , , ,

Aprašymas

Gausiažiedis Stefanotis (Stephanotis floribunda) – Madagaskaro jazminas, kvapnus kambarinis augalas. Jo kvapnūs žiedai labai populiarūs vestuvinėje floristikoje.

Daugiametis augalas – liana, auganti ant atramų ar tiesiog svyranti. Storais odiškais lapais ir itin kvepiančiais baltais žiedais. Nuostabus ir natūralus būdas kvėpinti namus. Jeigu norite, kad jūsų namai visada gaiviai kvepėtų, būtinai auginkite vieną iš šių kvepiančių augalų: stefanotį, jazminaitį ar gardeniją.

Vazonėlio skersmuo 12 cm, augalo aukštis kartu su plastikiniu vazonėliu 40 cm. Gali būti formuotas ant lankelio ar piramidės formos ant atramų.

Laikykite stefanotį šviesioje vietoje, bet saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Nepamirškite patręšti, tuomet jis ilgai džiugins jus savo ypatingo grožio ir kvapo žiedais.

Geriau jaučiasi augdamas vėsesnėje vietoje. Žemė visuomet turi būti drėgna, nepakenčia perdžiūvimo. Nepertręškite, tik augalams sparčiai augant kiekvienąkart laistydami į vandenį įpilkite skystų trąšų. Žiemą, kai augalas ilsisi, tręšti nereikia.

Nuotraukos: Floradania

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…