Pridėti į norų sąrašą

Gausiažiedis Stefanotis (Stephanotis floribunda) – Madagaskaro jazminas, kvapnus kambarinis augalas

19.00

Dekoratyviniai vazonėliai parduodami atskirai. Augalas ne visada parduodamas žydintis, teiraukitės prieš pirkdami, jeigu tai svarbu.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKSte01019 Kategorijos: , , , , Žymos: , , , , ,

Aprašymas

Gausiažiedis Stefanotis (Stephanotis floribunda) – Madagaskaro jazminas, kvapnus kambarinis augalas. Jo kvapnūs žiedai labai populiarūs vestuvinėje floristikoje.

Daugiametis augalas – liana, auganti ant atramų ar tiesiog svyranti. Storais odiškais lapais ir itin kvepiančiais baltais žiedais. Nuostabus ir natūralus būdas kvėpinti namus. Jeigu norite, kad jūsų namai visada gaiviai kvepėtų, būtinai auginkite vieną iš šių kvepiančių augalų: stefanotį, jazminaitį ar gardeniją.

Vazonėlio skersmuo 12 cm, augalo aukštis kartu su plastikiniu vazonėliu 35-40 cm. Stefanotis gali būti formuotas ant lankelio ar piramidės formos ant atramų. Tai greitai auganti liana. Galite nuo atramų jį nuimti ir auginti natūraliai.

Laikykite stefanotį šviesioje vietoje, bet saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Nepamirškite patręšti žydinčių augalų trąšomis, tuomet jis ilgai džiugins jus savo ypatingo grožio ir kvapo žiedais. Stefanočio odiški lapai įspūdingai gražūs, todėl augalas puošnus ir tada, kai nežydi.

Geriau jaučiasi augdamas vėsesnėje vietoje, nelaikykite saulėkaitoje. Žemė visuomet turi būti drėgna, nepakenčia perdžiūvimo. Laistykite kartą per savaitę šiltu nešaltu drungnu vandeniu. Nepertręškite, tik augalams sparčiai augant kiekvienąkart laistydami į vandenį įpilkite skystų trąšų. Žiemą, kai augalas ilsisi, tręšti nereikia. Labai atsparus ligoms ir kenkėjams. Tačiau pasitaiko, kad užpuola miltuotieji amarai – stebėkite augalą. Pastebėję amarų sankaupas, jas nuplaukite ūkiniu muilu.

Nuotraukos: Floradania ir Altanova

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…