Pridėti į norų sąrašą

Ceropegija paprastoji (Ceropegia woodii, Sweetheartvine)- elegantiškas, širdelės formos lapeliais kambarinis augalas

Nuo: 10.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Į kainą neįeina jokie papildomi dekoro elementai ar keramikinis vazonėlis.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCer01010 Kategorijos: , Žymos: , , ,

Aprašymas

Ceropegija paprastoji (Ceropegia woodii, Sweetheartvine) – elegantiškas, smulkus, širdelės formos lapeliais pasipuošęs kambarinis augalas.

Ceropegijų turime kelių dydžių:

  • maža, vazonėlio skersmuo 7-8 cm. Šakelių ilgis apie 15-25 cm;
  • didelė, vazonėlio skersmuo 12 cm. Šakelių ilgis apie 25-50 cm.

Ceropegija (angl. hearts-entangled, hearts-on-a-string, heartvine, rosary-vine, string-of-hearts, sweetheartvine) – miniatiūrinis svyrantis augalas, augantis ilgomis „kasomis“. Kasos užauga iki 1 metro, jei augalas tinkamai prižiūrimas.

Ceropegijos margi lapeliai – širdelės formos, tarsi daug mažų širdelių būtų sukabinta ant siūlelio. Žydi labai įdomiais miniatiūriniais rožinės spalvos žiedeliais. Bet pagrindinė puošmena vis tik yra lapeliai.

Šį lengvą elegantišką augaliuką kompozicijose gražu derinti su kitais lapiniais augalais – tradeskancija, peperomija…

Ceropegijos priežiūra paprasta ir nesudėtinga: reikia šilumos, šviesos ir pasistengti neperlaistyti. Lapeliai šviesioje saulėtoje vietoje įgauna rožinį atspalvį.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…