Pridėti į norų sąrašą

Gardenija kvapioji (Gardenia jasminoides, Cape Jasmine)- ypatingai kvapnus kambarinis augalas, tarsi „jazminas“

16.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Į kainą neįeina jokie papildomi dekoro elementai ar keramikinis vazonėlis.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKGar01016 Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Gardenija kvapioji (Gardenia jasminoides, Cape Jasmine) – nuostabioji, puošni kambarinė gėlė, augalas.

Nuostabiai kvepiantis krūmelis, gražus ne tik savo žiedais, bet ir visad žaliais, švytinčiais lapeliais. Gardenija kilusi iš Azijos, kur natūraliai auga Vietname, Mianmare, Pietų Kinijoje, Indijoje.

Gardenijos kvapo neįmanoma pamiršti. Žiedų ekstraktas naudojamas kvepalų gamyboje. Tūkstančius metų šis įstabus augalas auginamas Azijos soduose.

Vazonėlio skersmuo 13cm, augalo aukštis kartu su vazonėliu 25cm.

Gardenijai reikalinga šviesi vieta, tačiau patartina vengti tiesioginių saulės spindulių, ypatingai vasarą. Auginti gardeniją namuose kartais būna sudėtinga, ne visada pavyksta. Tačiau reikia žinoti keletą niuansų, tuomet ši nuostabi gėlė jūsų nenuvils.  Reikia, kad dirva būtų pastoviai drėgna, neleisti jai perdžiūti. Žiemą, kaip ir daugumą augalų, reikia laistyti mažiau, jeigu kambary vėsu.  Tai tropikinis augalas, todėl mėgsta šilumą ir drėgną kambario orą. Svarbu naudoti ne kalkinį žemės mišinį, o žemesnio pH rododendrų, hortenzijų ir azalijų mišinį. Gardenijos mėgsta lengvai rūgštingą žemę. Laistyti ne kalkėtu minkštu vandeniu, įlašinkite truputėlį acto ar citrinos sulčių pH sumažinimui.

Nužydėjusius žiedus reikia nurinkti kartu su žiedkočiais, nepalikite ir mezginių (taurelių), tuomet augalas žydės ilgiau. Taip pat dažnai tręškite azalijų ir rododendrų trąšomis, bent kartą per mėnesį. Genėti po žydėjimo, jeigu reikia.

Kaip ir daugumą augalų, sausuose kambariuose gardeniją gali apnikti voratinklinės erkutės. Todėl geriau profilaktiškai purkšti minkštu vandeniu ir kartais – insekticidais, kurių tikrai įmanoma nupirkti natūralių, ekologiškų, tinkamų naudoti patalpose.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…