Pridėti į norų sąrašą

Kamelija japoninė (Camellia japonica), pilnavidurė, ypatingas augalas, įvairaus dydžio ir spalvų

Nuo: 19.00

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCam01029 Kategorijos: , , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Kamelija japoninė (Camellia japonica), pilnavidurė. Nuostabus, ypatingas kambarinis augalas, apipintas istorijomis ir poetų eilėmis…

Įvairių žiedų atspalvių ir  spalvų sodinukai – nuo tamsiai raudonos iki švelniai rožinės, baltos. Pilnaviduriai, ypatingo grožio žiedai ir odiški, visada puošnūs lapai – tai yra tai, už ką šis išskirtinis augalas yra mylimas ir geidžiamas.

Kamelijos pradeda  žydėti ankstyvą pavasarį ir žydi iki birželio mėnesio. Tačiau prekyboje žydinčios kamelijos pas mus atsiranda jau prieš Kalėdas, nes Europoje yra sena tradicija puošti namus Kalėdoms žydinčiomis kamelijomis.   Spalvos: balta gelsvai kreminė, raudona ir rožinė. Būna pilnavidurių žiedų ir nepilnavidurių.

Keletas dydžių, pasirinkite:

  • vazonėlio skersmuo 12-15 cm, augalo aukštis apie 30-55 cm, spalvos: balta kreminė pilnavidurė, raudona ir rožinė pilnavidurė, raudona nepilnavidurė.
  • vazonėlio skersmuo 17-19 cm, aukštis 60-80 cm, spalvos: balta kreminė pilnavidurė, raudona nepilnavidurė, raudona pilnavidurė ir rožinė pilnavidurė.

Nelaistykite kalkėtu vandeniu. Patalpos oras turi būti drėgnas ir vėsus, statykite kameliją toliau nuo šildymo pritaisų. Nemėgsta staigių temperatūros svyravimų ir sauso oro.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…