Pridėti į norų sąrašą

Didžioji Strelicija (Strelitzia Nicolai, Giant white bird of paradise, Wild banana) – Baltoji rojaus paukštė, išskirtinis augalas

Nuo: 21.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukoje matomi dekoratyviniai vazonėliai į kainą neįeina ir parduodami atskirai. Žr. Vazonai augalams.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKStr11021 Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Didžioji baltažiedė Strelicija (Strelitzia Nicolai, Giant white bird of paradise, Wild banana) – Baltoji rojaus paukštė, išskirtinis neįtikėtino grožio augalas.

Ši strelicija labai stiprus, galingas, greitai augantis kambarinis augalas. Įspūdingi jos žiedai pasirodo rudenį. Ilgas nusmailėjęs pažiedlapis beveik juodas, pereinantis bordinę purpurinę spalvą. Žiedlapiai balti. Atrodo stulbinamai, kai iš gausios žalios lapijos kyšo tarsi ryškios gervės galvos. Todėl strelicijos ir vadinamos Rojaus paukštėmis.

Strelicijos kilusios iš Pietų Afrikos, kur auga tankiais sąžalynais upių, ežerų pakrantėse. Jų masyvūs dideli lapai primena bananmedžius ir ravenalas.  Atrodo nepaprastai įspūdingai, ypač kai žydi.

Tai vienaskilčiai žoliniai, nemedėjantys augalai. Tačiau „stiebas“ labai tvirtas, susiformavęs iš galingų lapkočių. Strelicijų lapai dideli ir tvirti, skirtingai nuo bananų, kurių lapai yra švelnūs ir lengvai plyšta.

Strelicijos auginamos derlingoje, trąšioje, drėgnoje apysunkėje dirvoje. Būtinas geras drenažas, nepalikite inde stovinčio vandens. Vasarą laistykite įprastai, vidutiniškai, žemė turi būti beveik visada drėgna. O žiemą – kuo mažiau, saikingai. Kai vėsu, ypač stenkitės neperlaistyti ir nepalikite dubenėlyje vandens, kad nesupūtų šakniastiebiai. Vasarą mėgsta šilumą, daug šviesos ir gryno oro, gerai vėdinamas erdvias patalpas ar balkoną, terasą.  Purkškite lapus minkštu vandeniu. Žiemą, kaip daugumai augalų, geriau vėsesnės patalpos.

Jaunus augalus nuo pavasario iki rudens tręškite  žalialapių augalų trąšomis, o vyresnius brandžius augalus – būtinai žydėjimą skatinančiomis trąšomis. Žydi tik suaugę, brandūs augalai, maždaug nuo 4-5 metų.

Parduodamo augalo dydis apie 30-90 cm, vazonėlio skersmuo 12-20 cm. Patalpose užauga iki 3 metrų ir pan.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…