Pridėti į norų sąrašą

Kvepiančioji tikroji levanda (Lavandula angustifolia), krūmelis, aromatinis augalas- romantiškas pasirinkimas

9.00

Šiuo metu augalas nežydi. Dekoratyviniai vazonėliai parduodami atskirai, žr. Vazonai

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKLav01009 Kategorijos: , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Kvepiančioji tikroji levanda (Lavandula angustifolia, Lavender), krūmelis, aromatinis augalas – romantiškas pasirinkimas.

Vazonėlio skersmuo 12-14 cm, augalo aukštis 25-30 cm.

Levandos geriau auga lauke – terasoje ar sode. Tačiau ant saulėtos palangės irgi puikiai jaučiasi ir džiugins jus ilgai. Svarbu – kuo daugiau šviesos ir gryno oro. Užauga iki 40-60 cm. Žydi vidurvasarį, liepos mėn. Tuomet jos pavergia kiekvieno širdį savo kukliais, tačiau išskirtiniais, aromatingais žiedais.

Levanda- daugiametis, labai malonaus kvapo,  mūsų sąlygomis gerai žiemojantis krūmokšnis. Pavasarį krūmokšnio šakeles reikia smarkiai nugenėti, beveik iki pat žemės.

Džiovintų levandos šakelių įdėjus į spintą, atbaido kandis ir suteikia drabužiams malonų švaros kvapą.

Lavandula angustifolia nuo seno naudojama parfumerijoje ir kulinarijoje, kaip aromatinis, gydomasis ir prieskoninis augalas.

Šis nepaprastai aromatingas augalas veikia kaip antidepresantas, ramina ir atpalaiduoja, gydo nemigą, galvos skausmus.

Kadangi Levanda – pietų augalas, ji geriausiai auga saulėtoje vietoje. Būtinas geras drenažas, nemėgsta perlaistymo.

Drėgmės perteklius neigiamai veikia levandų žydėjimą ir augimą, o šaltuoju metų laiku nuo per didelio vandens kiekio augalas gali žūti. Įsigiję levandas, būtinai persodinkite į didesnį vazoną, išpurenkite šaknų gniužulą. Nes tankiai susipynusios šaknys nesugeba augalo aprūpinti drėgme ir maisto medžiagomis. Kartais tankų šaknų „veltinį“ tenka nupjauti peiliu.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…