Pridėti į norų sąrašą

Puošnioji pasiflora (Passiflora, Passionflower)- retas, elegantiškas ir subtilus augalas, kambarinė liana, vijoklis, įvairios spalvos

19.00

Dekoratyviniai vazonėliai parduodami atskirai. Augalas ne visada parduodamas žydintis, teiraukitės prieš pirkdami, jeigu tai svarbu.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKPas01019 Kategorijos: , , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Puošnioji pasiflora (Passiflora caerulea ir kitos rūšys, Passionflower) – retas, elegantiškas ir subtilus augalas, kambarinė liana. Tai greitai augantis kambarinis vijoklis įspūdingais žiedais. Spalvos (ir rūšys) įvairios, prieš pirkdami teiraukitės, kokios spalvos turime šiuo metu.

Parduodamo augalo vazonėlio skersmuo 12 cm, augalo aukštis 30 cm.

Reto grožio žiedai dideli, pavieniai, 7 cm skersmens. Augimui būtinai reikia atramos ar grotelių, lipa ūselių pagalba.

Tai vijoklinis augalas, išleidžiantis beveik metro ilgio ūglius. Pasiflora geriausiai auga šviesioje, saulėtoje, vasarą šiltoje, žiemą – vėsesnėje patalpoje.

Vasarą augalą geriau išnešti į lauką. Vasarą reikia laistyti daug, žiemą vos vos, kad neperdžiūtų žemė.  Jai būdingas sezoniškumas. Žiemą augalas numes lapus, o pavasarį vėl užaugina naujus.

Vasarą puikiai auga lauke – balkone ar terasoje. Prieš žiemą reikia būtinai įnešti į kambarį, lauke nežiemoja.

Mėgsta šilumą ir drėgmę. Neperdžiovinkite žemės, gausus laistymas labai svarbus. Gražiau augs ant šviesios palangės. Dažnai tręšti nereikia, pakanka 1 kartą per mėnesį. Vėliau reikėtų persodinti į didesnį vazonėlį, apie 15-17 cm skersmens. Žemė universali, nesunki, ne molinga.

Nuotraukos augintojo Altanova ir „Gėlės ir manufaktūra“

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…