Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Mėlynos, žydros spalvos įspūdingasis Afrikinis Pliumbagis (Plumbago auriculata, the Cape Leadwort)-retas augalas

Nuo: 25.00 Nuo: 17.00

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKPlum01025 Kategorijos: , , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Mėlynos, žydros spalvos žiedais žydintis įspūdingasis vijoklis Afrikinis Pliumbagis (Plumbago auriculata, P.capensis, the Cape Leadwort) – retas augalas.

Pliumbagis mėgstamas dėl savo vešlaus augimo ir įspūdingų dangaus žydrumo žiedų kekių. Žydi gausiai ir ilgai, nuo pat  pavasario iki rudens šalnų. Tikrai nedaug yra augalų, kurie terasą papuoštų įspūdingiau. Būtinai šiltu metų laiku laikykite lauke.

Jei Plumbago pririšite prie grotelių, ūgliai vyniosis ir užaugs apie 3-4 metrus. Jei nesuteiksite atramos ar nepririšite, jog  galėtų vytis – tuomet pliumbagis augs kaip krūmas. Plumbago lauke nežiemoja. Žiemą jam reikės vėsesnio kambario ir šviesos. Kambary pliumbagį galima auginti ištisus metus, tik turi pakakti šviesos ir gaivaus oro.

Parduodamo vazono skersmuo 14-17 cm, augalo aukštis apie 30-100 cm.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…