Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Mandevilė (Mandevilla, Dipladenia, Sundaville Cream Pink)- žydintis vijoklinis augalas, liana rožiniais žiedais

Nuo: 23.00 Nuo: 15.00

Žiemą šis augalas parduodamas nežydintis, ramybės stadijoje

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKMan02035 Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Mandevilė, Dipladenija (Mandevilla, Dipladenia, Sundaville Cream Pink) – šis ypatingas ir gražus augalas turi daug vardų…  Nuostabiai puošnus ir nelepus vijoklis. Labai greitai augantis augalas ir visą sezoną be pertraukos žydintis įvairaus atspalvio rožiniais žiedais.

Parduodama įvairaus dydžio,  15-19Ø cm skersmens vazone, 40-80 cm aukščio – gausiai lapuota ir apsipylusi pasteliniais, švelniai ar ryškiai rožiniais žiedais. Ši liana auga labai greitai.

Yra ir kitų nuostabių vasariškų spalvų. Būtinai reikia tręšti ir laikyti pačioje šviesiausioje vietoje. Vengti tiesioginių saulės spindulių, kad nenudegtų lapai. Būtinai reikia atramų ar grotelių, kad turėtų kur vyniotis ūgliai. Šiuo metu turime ir svyrančių, kabančių, užaugintų pakabinamuose vazonuose be grotelių. Mandevilė auga labai greitai, leidžia elegantiškus, plastiškus, gražiai besivejančius ūglius. Lapeliai gražūs, blizgantys. Augalas atrodo įspūdingai ir nežydintis.

Mandevilė džiugina akį visą vasarą, tai – greit auganti liana, gausiai žydinti iki pat šalnų. Po to būtinai reikia pernešti iš terasos ar balkono į šildomas patalpas, į šviesų kambarį. Dipladenijos žiemai nereikia nešti į rūsį. Ji visus metus turi būti pačioje šviesiausioje vietoje. Geriausia ant lango. Svarbus reguliarus laistymas. Nemėgsta perlaistymo, užmirkimo, būtinas geras vandens nutekėjimas. Vanduo būtinai turi būti minkštas, ne kalkėtas. Ji žūsta nuo kalkių ir kieto vandens. Ir substratas, į kurį persodinate, turi būti per pusę kompostinės žemės, kita pusė – būtinai rūgštinė, kaip azalijoms ir rododendrams. Mėgsta gaivų, drėgną orą ir vėdinamas patalpas. Todėl, kadangi žiemą šildymo sezono metu būna labai sausas kambarių oras, dipladeniją kaip ir visus augalus, reikėtų stebėti, ar nepuola voratinklinės erkutės. Plauti, purkšti ūkinio muilo tirpalu profilaktiškai kartu su visais kambariniais augalais. Reguliarus tręšimas irgi labai svarbu. Žiemą laistyti mažiau, saikingai. Šiuo metu augalas paprastai nežydi ir yra ramybės stadijoje. Pavasarį būtina apgenėti ir pradėti laistyti gausiau – tai paskatins augimą.

Mandevilę galima auginti ant atramų, ant grotelių ar lanko, formuoti piramides ar pertvaras, taip pat gražu auginti kaip svyrantį augalą, be grotelių.

Nuotraukos augintojo Altanova ir „Gėlės ir manufaktūra“

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…