Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Puošnioji bugenvilija (Bougainvillea spectabilis) – įspūdinga kambarinė liana, vijoklinis augalas, 5 spalvų žiedais

Nuo: 25.00 Nuo: 17.00

Žiemą šis augalas parduodamas nežydintis, ramybės stadijoje. Dekoratyviniai vazonai parduodami atskirai, žr. VAZONAI.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKBug01035 Kategorijos: , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Puošnioji bugenvilija (Bougainvillea spectabilis) – ypatingai dekoratyvus ir įspūdingas kambarinis vijoklinis augalas, vešliai auganti liana. Daugiametis vijoklis, kuris metams bėgant tik stiprėja ir gražėja. Puikiai tinka auginti balkone, terasoje. Mėgsta saulę, šviesą, gryną orą. Stiprus ir atsparus augalas. Auga labai greitai. Ūgliai medėja, laiku nepalenkus prie grotelių, vėliau nesilanksto.

Pavadinta jūrininko Luiso Antuano de Bugenvilio, kuris vadovavo pirmajai prancūzų kelionei aplink pasaulį garbei. Natūraliai paplitusi Pietų Amerikoje nuo Brazilijos vakarinės dalies iki Peru ir į pietus iki pietų Argentinos.

Turime įvairių spalvų žiedais: ryškiai rožinių, raudonų, geltonu, oranžinių ir baltų.

Bugenvilija būna kelių dydžių:

  • Aukšta, dideliame vazone. Vazono skersmuo 15-19 cm, augalo aukštis apie 50-80 cm;
  • Maža, mažesniame vazone. Vazono skersmuo 12-15 cm, augalo aukštis apie 30-45 cm.

Ūgliai, auginant vazone, gali išaugti iki 3 metrų. Ryškiai violetiniai, rožiniai, purpuriniai, oranžiniai  „žiedai“ – iš tikrųjų ne žiedai, o ryškios, vabzdžiams privilioti skirtos pažiedės. Tikrieji žiedeliai – balti, smulkūs.

Puikiai tinka auginti balkone, terasoje. Mėgsta saulę, šviesą, gryną orą. Būtinai reikia tręšti, persodinti į didesnį vazoną – tada gausiau žydės visą vasarą. Pas mus bugenvilijos nežiemoja, rudens gale prieš šalčius būtinai įneškite vidun. Auginkite pačioje šviesiausioje vietoje. Po žiemos pavasarį būtinai išneškite į balkoną ar terasą. Jeigu reikia – gražios formos palaikymui – apgenėkite. Bugenvilija auga labai greitai, leidžia stiprius, ilgus ūglius. Auginkite ją prie grotelių ar atramų.

Nuotraukos augintojo Altanova ir „Gėlės ir manufaktūra“.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…